Lalka - przyjaciółka - WeGirls

Obdarowywać dzieci i widzieć uśmiech na ich twarzach - nie ma nic piękniejszego ;)))

Dziś chciałabym pokazać Wam lalkę inną niż wszystkie... Lalkę wyjątkową... Lalkę - przyjaciółkę WeGirls.


Firma WeGirls to  nowa, unikalna marka na rynku polskim, która powstała specjalnie dla dziewczynek. Są to wyjątkowe lalki, które wyglądem i proporcjami przypominają kilkuletnie dziewczynki.  Niektóre z nich mają piegi, inne noszą okulary - tak jak prawdziwe dzieci. Nie są przejaskrawione, a do tego wzbudzają pozytywne emocje. Ich uśmiechnięte buzie, ciekawskie spojrzenie odzwierciedlają autentyczne zachowania dziewczynek w ich wieku.Lalka Monika, którą widzicie na zdjęciu bardzo przypomina mi moją chrześnicę. Uśmiechnięta, bystra dziewczynka z pięknymi włosami w kolorze blond. Stała się ona nierozłączną jej przyjaciółką, towarzyszką wszystkich ważnych w jej życiu chwil i wydarzeń. To właśnie Monika jest kompanem jej podróży, przyjaciółką w zabawie, uczestniczką wszystkich wydarzeń i znająca najskrytsze sekrety małego, dziecięcego serduszka...Lalka wykonana z winylu jest przyjemna w dotyku, dlatego przytulaniu i noszeniu nie ma końca. Jej włosy są piękne, gotowe na noszenie przeróżnych fryzur i czesanie w nieskończoność... Dodatkowo producent zapewnia dożywotnią gwarancję na zniszczone elementy.


Lalka WeGirls zapewnia nie tylko zabawę, która rozwija, ale pozwala też poznać i stosować tak ważne w naszym dzisiejszym świecie wartości jak dobro, szacunek, empatia... Lalki są również bohaterkami serii książek, które przybliżają dzieciom otaczający świat i pozwalają poznać siebie. Uczą wrażliwości i otwartości, a także czym jest prawdziwa przyjaźń.

Dodatkowo jako małe projektantki mody dziewczynki mogą zakupić zarówno dla siebie, jak i dla swoich małych przyjaciółek piękne ubranka, które  zbliżają je do siebie.


Na koniec chciałabym wspomnieć o Fundacji Przyjaźni WeGirls, która pomaga dzieciom oraz przeciwdziała społecznemu wykluczeniu dzieci. Główną akcją fundacji jest zbiórka włosów pod hasłem “Gest Przyjaźni” na peruki dla dzieci chorych, po chemioterapii lub po operacjach. Więcej o Fundacji dowiecie się TUTAJ.

Co sądzicie o tych wyjątkowych lalkach???

Pozdrawiam.

Komentarze

  1. Miałam podobną lalę, pamiętam, że miała takie okulary. Pasowała wtedy do mnie jak siostra, bo też leczyłam wadę wzroku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się w tej lalce, że jest ona taka uśmiechnięta. Na pewno pasowałaby do wózka dla lalek https://achdzieciaki.pl/wozki-dla-lalek-100 i nadal uśmiech by był na buźce.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ładna lalka i fajne odwzorowana. Jednak jeśli mamy chłopca i dziewczynkę to najlepszym rozwiązaniem jest kupienie stolika edukacyjnego https://modino.pl/interaktywny-stolik-edukacyjny-clementoni-60473 bo dzięki niemu nasze dzieci się uczą wielu przydatnych rzeczy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz