Star Wars. Złota Biblioteczka - Wydawnictwo Egmont

Dzień dobry ;)

Moje dziecko ma dzisiaj na późniejszą godzinę do szkoły i wiecie co teraz robi??? Czyta sobie kolejną książeczkę Wydawnictwa Egmont a jest nią nic innego jak opowieści Star Wars. Powiem Wam szczerze, że jestem zachwycona publikacjami tego Wydawnictwa. Za każdym razem, gdy chcę zrobić dla mojego synka niespodziankę, a on jest miłośnikiem książek i wręcz za nimi przepada, to Egmont daje mi na tacy świetne pomysły w postaci swoich publikacji. Dzisiaj przychodzę z jednym z nich.


Złota Biblioteczka Star Wars skrywa w jednym boxie aż 6 24 - stronicowych książeczek: Mroczne widmo, Atak klonów, Zemsta Sithów, Nowa nadzieja, Imperium kontratakuje, Powrót Jedi. Jak pewnie wiedzą fani sagi są to również oryginalne tytuły filmów pełnometrażowych, które dotąd wyprodukowano.

Teraz na łamach przewracanych kartek można na nowo przeżyć historię Star Wars. Począwszy od dzieciństwa Anakina...Poprzez jego misję na Neboo gdzie ma pomóc bezpiecznie dotrzeć senator Amidali...Zemsta  Shitów i powstanie Dartha Vadera...Powstanie Nowej Nadziei i próby zniszczenia gwiazdy śmierci...oraz dwóch ostatnich którymi są: Imperium kontratakuje oraz Powrót Jedi.

Książeczki o przepięknie wykonanych ilustracjach napisane są w bardzo przystępnym języku. Dobór treści jest perfekcyjny, a młody czytelnik może w postaci skondensowanej zapoznać się z sagą Star Wars. Mój syn czytając te ksiażki jest nimi pochłonięty, że świata poza nimi nie widzi, ani słyszy ;) Jest to godny polecenia zestaw, który powinien znaleźć się w każdej biblioteczce młodego fana Gwiezdnych Wojen.

Kasia

Komentarze