Pomysły na prezent dla chłopca 8 lat

Kochani,

Święta zbliżają się wielkimi krokami... Jeszcze chwila a zasiądziemy do wspólnego stołu w rodzinnym gronie, dzieląc się opłatkiem i składając sobie życzenia...

Ten czas jest pełen magii... Warto zatrzymać się choć na krótką chwilę i zastanowić się nad najważniejszymi aspektami życia... Ale pora na życzenia jeszcze nadejdzie... 

Natomiast dziś przychodzę do Was z pomysłami dla chłopców w wieku szkolnym... Wiadomo, że każde dziecko ma swoje upodobania... My, jako rodzice doskonale wiemy o czym marzy nasze dziecko... Tym razem pojawią się pewne rozwiązania prezentowe, które w głównej mierze skupiają się na praktyczności ;) Jednym z nich są ubrania... A jeśli motywem przewodnim jest ulubiony bohater prezent musi się udać ;)

Coś do wspólnej zabawy...
oraz rozwijające logiczne myślenie ;)Na koniec troszkę radości i zabawy z ulubionymi figurkami ;)W końcu dzieckiem jest się raz w życiu ;)

A Wy na jakie prezenty stawiacie tym razem?

Całuski ;)

Kasia

Komentarze

  1. Mój syn jest fanem gier komputerowych zresztą podobnie jak ja. Wspólnie gramy w LOLa, czytamy na https://www.lolporadnik.pl/zed-wladca-cieni/ ciekawe informacje o tej grze i dzielimy razem pasję. To fajne, że dziecko lubi to co ja.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz