Świąteczne spotkanie blogerek w Krakowie

Przedświąteczny czas ucieka nam przez palce... Ilość obowiązków i zawirowania dnia codziennego sprawiają, że każdy narzeka na chroniczny brak czasu... Chcąc zatrzymać się choć na chwilę w grupie 6 blogerek postanowiłyśmy zorganizować Świąteczne spotkanie blogerek, które owocowało w rozmowy, śmiech i mnóstwo pozytywnej energii ;)

16 grudnia spotkałyśmy się w pięknie wyglądającej i serwującej przepyszne dania Restauracji Siódme Niebo mieszczącej się przy ul. Miłkowskiego 7 w Krakowie.Sama restauracja zachwyca nie tylko pięknym i gustownym wnętrzem,  ale również przemiłą obsługą i pysznym jedzeniem. My tym razem postanowiłyśmy postawić na pizzę, na którą każda z nas miała ochotę oraz przepyszne desery ;)Podczas tych kilku godzin, które minęły niczym chwila mogłyśmy oddać się rozmowom nie tylko na tematy kosmetyczne, ale również dotyczące samego życia ;) W cudownym towarzystwie nie zabrakło śmiechu, radości spotkania i chęci zjednoczenia naszego małego świata... Wszystkim dziewczynom i każdej z osobna serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas - Mariola, Dominika, Aldona, Kornelia, Kasia - jesteście cudowne ;)

Nasze wyjątkowe - przedświateczne spotkanie umilili również partnerzy wydarzenia, którzy przygotowali dla nas wspaniałe upominki. Już jutro serdecznie zapraszam Was na oddzielny wpis ;) Ze swojej strony jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za tak cudowne prezenty, które sprawiły, że każda z nas mogła się poczuć jak księżniczka obdarowana mnóstwem wspaniałości ;) 
Spotkania, które łączą... Wspierają... Dają radość i uśmiech w tym zabieganym świecie oraz pozwalają zwolnić choć na chwilę - na długo zapadają w pamięci i w sercu ;) 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za ten wyjątkowy dzień spędzony w tak fantastyczny sposób ;) Do następnego ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz