DIY. Zrób to sama - Maria Szymańska - Wydawnictwo Egmont

Kto z Was lubi w wolnych chwilach coś przerabiać i upiększać??? U mnie zdarza się to coraz częściej, a swoje inspiracje czerpię nie tylko z Internetu, ale również z pewnej książki Wydawnictwa Egmont - DIY. Zrób to sama.


Ponad 200 stronicowa książka została podzielona na 5 głównych kategorii: stylówka, pokój nastolatki, biżuteria, kosmetyki i prezenty. 

Każde nowe zadanie zawarte w książce rozpoczyna się dużym zdjęciem przedstawiającym efekt finalny, natomiast dalej znajdziemy instrukcję wykonania danej pracy, która w sposób bardzo przejrzysty i dodatkowo opatrzony zdjęciami prowadzi nas krok po kroku do jego wykonania.Ciekawym i bardzo praktycznym rozwiązaniem jest umieszczenie przy każdym projekcie listy materiałów niezbędnych do wykonania danego zadania. Oprócz tego wskazówki umieszczone pod zdjęciami są bardzo przydatne i pozwalają na ich wykonanie.Książka stanowi ogromną bazę pomysłów, którą możemy wykorzystać i wykonać w domowym zaciszu. Dodatkowo jej forma i ilość zdjęć sprawia, że chcemy tworzyć coś nowego i ciekawego. Świetne jest to, że autorka przedstawia pewne pomysły, które czytelnik może sam modyfikować.

Książka idealnie nada się dla każdej osoby, która lubi tworzyć coś nowego, bo ilość pomysłów zawarta w tej pozycji jest fenomenalna. Jest to też świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto kocha robótki ręczne i szuka pomysłów do ich wykonania.

A Wy co sądzicie o tej publikacji???

Szczęśliwego Nowego Roku ;)

Kasia

Komentarze

  1. Lubię takie książki. Można nauczyć się czegoś nowego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem pod wrażeniem, książka przepięknie wydana! :) Muszę ją koniecznie dorwać :) Pozwól, że zaobserwuję :* Pozdrawiam serdecznie <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Jest mi bardzo miło ;) Dziękuję ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz