Skoczkowie. Tajemnice mistrzów - Wydawnictwo Egmont

Kto z Was dzisiaj będzie oglądał kolejne wydarzenie sportowe w Zakopanem i kibicował naszym skoczkom? Sądzę, że pół Polski zasiada przed telewizorami już od dobrych kilku tygodni, aby trzymać kciuki za naszych zasłużonych sportowców ;)

Wydawnictwo Egmont również kibicuje naszym skoczkom wydając pozycję - "Skoczkowie. Tajemnice mistrzów".
Autorem książki jest Jarosław Kaczmarek, autor trzech piłkarskich książek, jednak tym razem skupia się na innej dyscyplinie sportu, wprowadzając w bardzo ciekawy sposób młodego czytelnika w ten niesamowity świat. 

Kolorowe ilustracje i ciekawe rozkładówki pozwalają przybliżyć nam wymagania tej dyscypliny sportowej, która mimo ogromnego wkładu pracy daje też mnóstwo satysfakcji. Przybliżenie sylwetki Kamila Stocha, Adama Małysza czy też Wojciecha Fortuny i poznanie ich ciekawostek z życia przyczynia się do tego, że jeszcze bardziej zbliżamy się do sportowców, których obserwujemy za ekranem telewizora, a przez to stają się nam bliżsi.
Oprócz tego w książce znajdziemy również wiele cennych informacji dotyczących diety, elementów wyposażenia skoczka czy też poznania etapów skoku, przez co ta dyscyplina staje się dla czytelnika bardziej namacalna i pełna świadomości, ile pracy i wyrzeczeń należy włożyć w przygotowania, aby stać się mistrzem ;)

A Wy kibicujecie naszym skoczkom???

Kasia

Komentarze

  1. Idealna książka dla fanów polskiej drużyny! Mnie do skoków specjalnie nie ciągnie ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz