Haul domowy - czyli to, co potrzebowałam zakupić do domu ;)

Urządzanie mieszkania nadal wiedzie u mnie prym... Wiele jeszcze czeka nas do zrobienia, ale najbardziej cieszą mnie właśnie zakupy do domu ;) Cóż, nawet wyprzedaże nie robią już na mnie tak wielkiego wrażenia jak urządzanie wnętrz ;)

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam kilka nowości zakupowych do domu ;)

Pewno już widzieliście moje nowe krzesło od marki Edinos, które świetnie ozdabia moją toaletkę. A jeśli jeszcze nie czytaliście posta - Moje ulubione krzesło do toaletki , to odsyłam Was do tego wpisu ;)

Mój mąż na urodziny zrobił mi niespodziankę i kupił mi wymarzona toaletkę, przed którą codziennie spędzam kilka dobrych chwil ;) Jest ona bardzo praktyczna, swoimi rozmiarami mieści się w sypialni, a dodatkowo skrywa wszystkie moje kosmetyki kolorowe w jednym miejscu ;) Chcecie, żebym napisała Wam osobny post o jej zawartości i organizacji???W sklepie Komfort dokupiłam sobie dywanik, jeszcze tylko lustro i oświetlenie i całość będzie gotowa ;)Zanim w sypialni pojawi się moja wymarzona szafa jeszcze chwilę muszę wytrzymać z ubraniami zapakowanymi w plastikowe organizery i stojące wieszaki...

I tutaj mam pomysł na kolejny wpis o tym, jak zorganizować swoje ubrania zanim kupimy wymarzoną szafę... Pewno już niebawem się pojawi... Z pomocą przyszły mi stojące wieszaki z Jysk. Spisują się świetnie w porównaniu z tymi zakupionymi on - line, które nie wytrzymywały ciężar sukienek i bluzek, a dodatkowo są bardzo praktyczne w swoim przeznaczeniu.
Do tego kilka kompletów wieszaków, które zawsze są potrzebne ;)
W Lidlu zakupiłam ręczniki i elektryczną solniczkę w bardzo przystępnej cenie za 35 zł. W sumie cena przez pół w porównaniu do innych sklepów ;)

Kubeczków do kawy też nigdy za wiele ;)
Będąc w Ikei w moje ręce też wpadło kilka przedmiotów...

Zestaw rondelków, sztućce, kubek do przesiewania mąki, ściereczki i woreczki które zawsze przydadzą się w kuchni ;)


Do tego budzik do pokoju mojego synka i kilka gadżetów ;)


Na zakończenie poszewki na poduszki, aby nadać letniego, słonecznego koloru ;)Podczas zakupów zakupiłam jeszcze inne rzeczy, ale pokażę Wam we wpisach specjalnie na tę okazję przygotowanych ;)

Chcielibyście więcej wpisów z tematyki urządzania mieszkania???

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz