Odczarowywanie codzienności z chusteczkami i ściereczkami marki Luba

Zawsze gdy nadchodzi koniec tygodnia w mojej głowie rysuje się obraz nadchodzącego sprzątania domu. Kilka lat temu w każdą sobotę robiłam generalne porządki. Teraz zmieniłam swoje podejście i lepiej mi utrzymać dom w czystości, gdy każdego dnia dokładnie sprzątam jedno pomieszczenie. Wiecie też pewnie doskonale, że przy małym dziecku nie jest to też takie proste, dlatego też bardzo się ucieszyłam, gdy z pomocą przyszły mi produkty marki Luba, które otrzymałam na ostatnim spotkaniu blogerek.

Polska marka Luba prężnie rozwija się od 8 lat specjalizując się w produkcji chusteczek i ściereczek o zastosowaniu kosmetycznym, pielęgnacyjnym oraz czyszczącym różne powierzchnie. Ja skupię się na tym ostatnim ich przeznaczeniu, gdyż wszystkie przetestowałam w ciągu codziennych czynności. 

Ściereczki zamknięte są w tradycyjnym opakowaniu, otwieranym jak znane do tej pory przeróżne chusteczki nawilżone. Ich przeznaczenie jest ogromne ( ja posiadam kilka ich wariantów), a do tego marka ciągle rozszerza swój asortyment. Takie ściereczki ma się zawsze pod ręką i mocno ułatwiają "ogarnięcie" codziennego życia.
 Dzięki ściereczkom można w łatwy i szybki sposób posprzątać każde pomieszczenie w domu oraz sprzęt. Produkty tej marki są przebadanie dermatologicznie, są łagodne dla dłoni, jak i czyszczonych powierzchni, a do tego są skuteczne.  Ściereczki bardzo ładnie czyszczą wskazane elementy, nie pozostawiają smug, a przy tym bardzo ładnie pachną. Każda ściereczka ma odpowiednią grubość i nasączenie płynem, przez co nie rwie się w dłoni i nie wysycha po kilku ruchach, jak to miałam w porównaniu z innymi ściereczkami. Wszystko co mają robić, to właśnie robią i dzięki temu pozwalają zapobiec nieplanowanym zdarzeniom na szybkie ich usunięcie. Dzięki nim jestem w stanie szybko wyczyścić i posprzątać dane pomieszczenie, ciesząc się tym samym zaoszczędzonym czasem, który mogę przeznaczyć na wspólne zabawy z dziećmi. 

A Wy znacie te ściereczki czyszczące?

Kasia

#czystydom #ściereczkiczyszczące #lubacomfort #prezent

Komentarze

Prześlij komentarz