Regenerujący żel pod prysznic i do kąpieli Słodki Banan - Revers Cosmetics

Dzisiejszy wpis zacznę nietypowo, bo właśnie wyszłam z łazienki po wieczornej kąpieli i nastrojona cudownym bananowym zapachem żelu pod prysznic postanowiłam Wam o nim opowiedzieć kilka słów ;)

Regenerujący żel pod prysznic i do kąpieli marki Revers znalazłam w najnowszym boxie Pure Beauty i od razu zabrałam go ze sobą do przetestowania. Pewno już doskonale wiecie, że uwielbiam wszystkie kosmetyki, które umilają mi wieczorne kąpiele i właśnie tak było również z tym kosmetykiem. 


 Żel znajduje się w plastikowym opakowaniu o sporej pojemności 400 ml. Posiada dozownik w formie pompki, co w obecnych czasach jest już standardowym rozwiązaniem. Szata graficzna jest prosta z bananowym motywem przewodnim, który od razu sygnalizuje nam, jakiego zapachu możemy się spodziewać. Dla mnie ogromnym plusem jest transparentność butelki, dzięki czemu mogę łatwo kontrolować zużycie kosmetyku. Żel posiada stosunkowo rzadką lejąco - galaretowatą konsystencję o cudownym bananowym aromacie. W związku z tym, że ten produkt wzbogacony jest o ekstrakty owocowe, w tym ekstrakt z banana otula on ciało swoją słodkością, która dodatkowo relaksuje i koi moje zmysły.

Żel w swoim działaniu robi wszystko to, co powinien. Oczyszcza i odświeża ciało z wszelakich zanieczyszczeń i zapachów oraz przygotowuje skórę do dalszych etapów pielęgnacyjnych. Po jego użyciu skóra jest  miękka w dotyku, nawilżona i zregenerowana. Nie powoduje on ściągnięcia skóry, ani jej nie przesusza, co również stanowi jego atut. 

 

Dla mnie jest to przyjemny kosmetyk do codziennego użytku, który we właściwy sposób potrafi zadbać o moją skórę i skutecznie ją wypielęgnować ;)

A Wy miałyście okazję go poznać?

Kasia

*wpis powstał we współpracy z marką Pure Beauty

Komentarze

Prześlij komentarz