Nawilżający balsam do opalania - Nivea Sun Protect & Moisture

Ochrona przeciwsłoneczna jest dla mnie ważnym tematem, głównie dlatego, że moje ciało ma tendencję do pieprzyków.  Nivea  ma tak szeroki wachlarz produktów w tym zakresie, że każdy może znaleźć produkt odpowiadający swoim preferencjom. 


NIVEA SUN Protect & Moisture Nawilżający balsam do ciała zapewnia natychmiastową i długotrwałą ochronę przed poparzeniem słonecznym oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Jego zaawansowana formuła pielęgnacyjna skutecznie chroni skórę i jednocześnie głęboko i długotrwale ją nawilża. Skuteczny system filtrów UVA/UVB zapewnia natychmiastową ochronę oraz redukuje ryzyko uczuleń słonecznych. 
Balsam do opalania SPF 30 spełnia się świetnie w swojej roli. Stanowi on świetne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają kąpiele słoneczne. Jego konsystencja szybko się wchłania pozostawiając na skórze długotrwałe nawilżenie i efekt wilgotnej skóry. Używając go mogę z przyjemnością wylegiwać się na plaży, wiedząc, że moje ciało jest odpowiednio chronione. 


Produkt chroni skórę w bardzo skuteczny sposób i jestem z niego bardzo zadowolona. Teraz wiem, że moje ciało  ma wszystko to co najlepsze w zakresie ochrony przeciwsłonecznej.

A Wy znacie ten kosmetyk?

Kasia

Komentarze

 1. Nie miałam okazji go jeszcze wypróbować, dobrze wiedzieć, że się sprawdza :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie używałam, ale ciekawa jestem ceny, choć za produktami Nivea nie przepadam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też go dostałam. Moja rodzinka zabrała go ze sobą na wakacje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Balsam wygląda bardzo fajnie, w poprzednich latach zużyłam kilka filtrów marki Nivea i zawsze byłam z nich zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście ten balsam bardzo dobrze chroni o czym miałam przyjemność się przekonac

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz