Smerfy - książki Wydawnictwa Egmont


Smerfy na nowo owładnęły świat ;) W maju w związku z ekranizacją bajki wszystko dookoła było przepełnione Smerfami ;) Począwszy od Stikeez w Lidlu, nawet po jogurty ze Smerfami, które można było kupić w sklepie ;)

Cóż, szał Smerfów był nieunikniony ;) A film bardzo przypadł nam do gustu. Również Wydawnictwo Egmont postarało się o kilka nowości książkowych w tym temacie.

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o dwóch pozycjach godnych zainteresowania ;)
Książka "Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski" stanowi idealne odzwierciedlenie filmu. Czytając tę książkę wspólnie z synkiem widzieliśmy oczami kolejne sceny filmu... Smerfetka chcąc dowiedzieć się skąd wzięło się jej imię postanawia wyruszyć do Zakazanego Lasu, gdzie spotyka nie tylko nieznaną dotąd wioskę Smerfów, ale również wspólnie ze swoimi przyjaciółmi przeżywa wiele ciekawych przygód...

Książkę czyta się dosłownie jednym tchem... Wciąga czytelnika w magię smerfowej rodziny i pozwala współuczestniczyć w ich przygodach. Duża czcionka i wyraźne rozmieszczenie tekstu pozwala na zaczytanie się bez granic ;)

Druga pozycja książkowa to Smerfy i Wioska Dziewczyn - Zakazany Las.Książka w formie komiksu również nawiązuje do fabuły filmu... Pewnego dnia Smerfy spotykają w lesie całą gromadę dziewczyn. Gdy dowiadują się, że mieszkają one we własnej wiosce Smerfy coraz częściej odwiedzają wesołe dziewczyny ;) W taki oto sposób rozpoczynają się nowe przygody ;)
A jakie są Wasze spostrzeżenia na temat Smerfów???

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz