Z tymi książkami nie można się nudzić - MINIONKI od Wydawnictwa Egmont

Wakacje to czas nowych przygód i poznawanie świata wszystkimi zmysłami... Są jednak takie dni, które spędza się w domu, a wtedy każdy kto ma dzieci wie, jak działa ich wyobraźnia i jakie pomysły przychodzą do głowy ;) Aby nie słyszeć... Mamo... Nudzi mi się... Mam dla Was świetne rozwiązanie od Wydawnictwa Egmont, a są nimi książki pełne zagadek, naklejek i łamigłówek nawiązujące do najnowszej ekranizacji bajki Minionki".Gru, Dru i minionki. Książka z tatuażami od razu została schwytana przez mojego synka, a wybrany tatuaż znalazł swoje miejsce na przedramieniu - w końcu są wakacje ;)


Oprócz tatuaży każda strona książki zaprasza do podejmowania przeróżnych wyzwań. Projektowanie, rysowanie, rozwijanie swojej kreatywności i pomysłowości - tutaj wszystko jest możliwe ;) Moje dziecko pokochało tę książkę i sięga po nią nie tylko, gdy jest brzydka pogoda ;)Ta pozycja została przez mojego synka "połknięta" jednym tchem. Ogromna ilość łamigłówek, quziów, zagadek pozwala cieszyć się jej zawartością i zachwyca swoją różnorodnością po odwróceniu kolejnej strony.
Na zakończenie świetnej zabawy jest wyjątkowe zadanie - należy złożyć model Clive’a - wiernego robota należącego do Balthazara Bratta, słynnego superłotra. Wystarczy trochę pogłówkować i model Clive’a będzie gotowy ;)


Ostatnią książeczką jest Gru, Dru i minionki. 1000 naklejek.


1000 naklejek pełni nie lada wyzwanie ;) Książka fantastycznie sprawdza się w swoim przeznaczeniu - nie tylko dla naklejkowych maniaków ;) Oprócz naklejek, które nie ukrywajmy stanowią główne przeznaczenie tej pozycji, znajdują się przeróżne zadania do wykonania, a ich pomysłowość pozwala świetnie się bawić całej rodzinie np. stworzony z naklejek układ taneczny pozwolił nam nauczyć się tej choreografii i zrobić zawody - kto najlepiej odtworzy układ ;)Jestem pod ogromnym wrażeniem minionkowej zabawy, która pozwala spędzać wolny czas w kreatywny sposób. 

A Wy co sądzicie o tych książkach?

 Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

 1. Cudne są te książeczki, moja córeczka byłaby nimi zachwycona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. są świetne ;) Wspólnie z synkiem świetnie się przy nich bawię ;)

   Usuń
 2. Moje córki uwielbiają Minionki, syn w sumie też, ale mniej się już bawi, książeczki zachłyciłyby moje dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz