Niezbędnik malucha na wakacyjne podróże

Kochani,

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam moje trzy niezbędne rzeczy, które zawsze zabieram ze sobą wybierając się z moją rodziną na dłuższe czy krótsze wyjazdy. Opuszczę tutaj elementy odzieżowe, apteczne i obuwnicze, ale chcę skupić się na trzech produktach, które sprawiają, że czuję się spokojniejsza o moje dziecko, gdy je mam przy sobie...

Zestaw samoprzylepnych identyfikatorów w formie naklejek na skórę Na infopasku zapisujemy numer kontaktowy do nas. Jest to świetne rozwiązanie, gdy udajemy się z dzieckiem na plażę, w góry, czy inne bardziej tłoczne miejsce. Ja wychodzę z założenia, że przezorny zawsze ubezpieczony. Naklejki nie widać pod koszulką synka i mimo tego, że zna on nasze numery, to w sytuacji stresującej może po prostu o nich zapomnieć lub je pomylić, a tak to ma go zawsze przy sobie.
Drugą rzeczą jest Tron czyli jednorazowy nocnik turystyczny. Można go nabyć np.w Rossmannie za ok. 8,50zł.O samym przeznaczeniu nie będę pisać, bo jest to oczywiste. Muszę Wam przyznać, że jeśli chodzi o podróże, to warto mieć go w pogotowiu, bo z dziećmi bywa różnie. I na koniec produkt, który zabezpiecza moje dziecko przed słońcem. Mowa tutaj o piance Lirene SPF 30.
Ten produkt ma w sobie wszystko to, co dzieci kochają na świecie. Ciekawa konsystencja w formie pianki, łatwość aplikacji, a przy tym zapach gumy balonowej! Cóż chcieć więcej? Teraz to mój synek przypomina mi o tym, że jeszcze trzeba się posmarować ;) Lirene wie co dzieci lubią najbardziej ;)Piankę rozprowadza się bardzo szybko i przyjemnie. Wchłania się natychmiastowo pozostawiając skórę dziecka delikatnie nawilżoną i zmiękczoną. Produkt jest wodoodporny, co długotrwale zabezpiecza delikatną skórę dziecka przed słońcem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego kosmetyku. Zapłacimy za niego 29,99zł. A co u Was znajduje się w niezbędniku wakacyjnym dla dziecka?

Kasia

Komentarze

  1. Tron mamy i faktycznie to przydatny gadżet. Ta pianka też jest bardzo fajna. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A takich paseczków to ja nie widziałam ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz