Czytam i układam z Barbie oraz Maszą i Niedźwiedziem - Wydawnictwo Egmont

Książki od Wydawnictwa Egmont wciąż zaskakują mnie pozytywnie ;) Moje dziecko natomiast skacze ze szczęścia widząc te nowości ;)

Tym razem chciałabym pokazać Wam dwie pozycje, które zamówiłam specjalnie na wakacje dla mojego synka i chrześnicy ;)Co znajdziemy w środku otwierając grube, kartonowe strony książek? 

Naszym oczom ukazuje się z jednej strony krótki i ciekawy tekst, natomiast z drugiej układanki składające się z 30 puzzli. Puzzle te znajdują się w specjalnym wgłębieniu i są otoczone ramką, dzięki czemu po ponownym ich ułożeniu nie wypadają one z książki, przez co są wielokrotnego użytku ;) 

Układanki są bardzo kolorowe i przedstawiają sceny z bajek ;)

Pod puzzlami znajdują się rysunki pomocnicze, pozwalające młodszym odbiorcom na umiejętne złożenie obrazka. Wykonanie tych publikacji jest bardzo porządne i estetyczne. 

Sądzę, że jest to kolejny świetny sposób na spędzanie wolnego czasu dziecka z ulubionymi bohaterami bajek i niekoniecznie trzeba w tym celu przesiadywać przed ekranem telewizora. Jak sami widzicie Wydawnictwo Egmont swoją pomysłowością tematyczną książek dba o rozwój naszych dzieci. Książeczki możecie zakupić za ok. 35 zł. Jednakże teraz na stronie Wydawnictwa jest na nie promocja - Barbie oraz Masza i Niedźwiedź.

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz