Masza i Niedźwiedź - Wydawnictwo Egmont

Bajka "Masza i Niedźwiedź" stała się bardzo popularna zarówno dla tych młodszych, jak i starszych dzieciaczków. Zresztą nie ukrywam, że sama z ogromną przyjemnością zasiadam i oglądam pojawiające się nowe odcinki, które zawsze charakteryzuje pozytywny przekaz pełen humoru i radości. 

Wydawnictwo Egmont również wyszło na przeciw czytelnikom wprowadzając w swojej ofercie pozycje książkowe serii "Masza i Niedźwiedź". Dziś chciałabym zaprezentować Wam dwie nowości...
"Masza i Niedźwiedź. Moje bajeczki o psikusach i psotach"  można  teraz zakupić w cenie promocyjnej za 14,99zł. Jest to zbiór ośmiu historyjek, odpowiadającym odcinkom filmu animowanego, które możemy oglądać na ekranie swoich telewizorów.
Mój synek jako pierwszą książkę chwycił w swoje dłonie właśnie tę pozycję. Duża i przejrzysta czcionka, kolorowe i zabawne ilustracje sprawiają, że można ją przeczytać jednym tchem śmiejąc się przy tym co chwilę ;) Tak to właśnie  u nas wyglądało ;) Dzięki tej pozycji, moje dziecko bez żadnego zachęcania czyta książkę w czasie wakacji ;) A mama jest wniebowzięta ;)Oprócz tej pozycji warto również zainteresować się "Masza i Niedźwiedź. Witajcie w naszym lesie! Leśne szablony".Ta pozycja zachęca do kreatywnej zabawy poprzez zawarte w niej 8 szablonów. Szablony można wykorzystać w przeróżny sposób m.in.do ozdabiania kartek, pocztówek, listów, koszulek czy swojego pokoju. Kartonowe szablony można odwzorowywać wielokrotnie ucząc się przy tym rysowania. Jak dla mnie super pomysł! 

Co sądzicie o tych nowościach?

Kasia 

Komentarze

  1. Moja córka bardzo lubi te książeczki o Maszy. Szablony też są fajne. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz