Pozytywne przesłanie zamknięte w biżuterii marki Arenart Forever

Każda kobieta lubi dopełniać swój wizerunek biżuterią, która w jakiś sposób odzwierciedla jej styl i upodobania.  Czy to naszyjnik, bransoletka czy kolczyki - to na te dodatki zawsze zwracamy uwagę... Odkąd pamiętam zawsze gustowałam w skromnej i prostej biżuterii. Zresztą po latach stwierdzam, że właśnie słowa "prostota" i "delikatność" bardzo do mnie pasują, a wręcz definiują moje upodobania co do tego tematu. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o jednej marce, która nie tylko jest doskonała w tworzeniu pięknej biżuterii, ale również pokazuje piękne i szlachetne serce angażując się również w kampanie społeczne.


 Marka Arenart Forever z okazji swojego jubileuszu 15-lecia wprowadziła na rynek specjalnie zaprojektowane naszyjniki i bransoletki, które zostały stworzone z myślą o ratowaniu rysi. To zwierzęta, które od lat znajdują się na czerwonych listach oraz w czerwonych księgach gatunków zagrożonych w Polsce, gdzie mają status gatunku bliskiego zagrożenia. W ramach akcji #przytulrysia z każdego sprzedanego egzemplarza Arenart Forever przekazuje 15 proc. dochodu dla Zachodniopomorskiego Towarzystwa Przyrodniczego. Dzięki tej akcji rysie powróciły już m.in. na Pomorze Zachodnie po ponad 300 latach ich nieobecności w tym regionie!

 Zestaw biżuterii, który został stworzony z myślą o ratowaniu rysi wykonany jest ze srebra pozłacanego i przedstawia wizerunek rysia. Ta kompozycja wygląda bardzo elegancko i stanowi piękną ozdobę dla każdej kobiety. 

Zarówno naszyjnik jak i bransoletka stanowią bardzo delikatny, skromny a zarazem elegancki dodatek, który przykuwa wzrok. Jakość wykonania jest wzorowa i bardzo precyzyjna. Ten zarazem prosty, ale jakże wdzięczny komplet biżuterii  wpisuje się w moje upodobania i sprawia, że z ogromną przyjemnością go zakładam. 

A Wy co sądzicie o takim podejściu firm?

Kasia

#biżuteria #przytulrysia #kampaniaspołeczna #prezent

Komentarze

Prześlij komentarz