Świeże soki Victoria Cymes

Im jestem starsza, tym odpowiedzialniej podchodzę do żywienia siebie i swojej rodziny. Sama na własnej skórze przekonałam się, co dzieje się z organizmem, gdy po latach wychodzą ukryte nietolerancje, czy reakcje alergiczne. Nic też dziwnego, że czerpiąc ze swoich doświadczeń zwracam uwagę na jakość produktów, zarówno do jedzenia, jak i picia. Już od jakiegoś czasu sięgam w sklepie po świeżo wyciśnięte soki, gdy nie mam możliwości i czasu przygotować ich samodzielnie w domu. Soki, o których chcę Wam dzisiaj opowiedzieć znam i kupuję już od dawna i są to jedne z tych, które smakują mi najbardziej...


 
Nowe zimno tłoczone soki Cymes zostały zainspirowane przez naturę i... nowoczesną technologię. Każdy sok został powoli i starannie wyciśnięty z wyselekcjonowanych, dojrzałych owoców i warzyw. Podczas ich produkcji stosuje się unikalną, nowatorską technologię HPP polegającą na utrwaleniu na zimno pod wysokim ciśnieniem bez podgrzewania i pasteryzowania. Dzięki temu zachowują wszystkie właściwości odżywcze, witaminy, wspaniały kolor, naturalny smak soków jednodniowych oraz świeżość przez cały okres przechowywania.

Jak możecie zauważyć na zdjęciach miałam możliwość poznać soki zarówno owocowe jak i warzywne. Zarówno jedne jak i drugie oparte są na takich kompozycjach, które przyjemnie się pije. Firma Victoria Cymes działa już od 1981 r. i wciąż się rozwijają, co można zauważyć w ilości ich produktów. Obecnie w swoim portfolio mają ich aż 160, a ich składniki owocowo - warzywne pochodzą z upraw w Polsce. Marka w swoim asortymencie oprócz soków, ma również smoothie, lemoniady, a nawet surówki. Ja jednak jestem wierna ich sokom, które idealnie nadają się na drugie śniadanie do pracy dostarczając mojemu organizmowi witamin i energii. Ich wariacje smakowe są pyszne, zdrowe i bez dodatku cukru! Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie smaki zwłaszcza soków warzywnych posmakują, ale to co dostarczają mojemu organizmowi bardziej mnie przekonuje. 

U mnie te soki goszczą w domu cały czas, zwłaszcza, że z łatwością można je zakupić we wszystkich sklepach, a ich pojemności są idealne do wrzucenia do plecaka, czy torebki. Nie ukrywam, że teraz nie wyobrażam sobie dnia, aby nie mieć ich przy sobie, zwłaszcza jako dodatek żywieniowy w pracy ;)

A Wy znacie te soki? Jaki jest Wasz ulubiony smak?

Kasia

#zdroweodżywianie #sokiowocowowarzywne #prezent

Komentarze

Prześlij komentarz