Wakacyjny zapach wody perfumowanej marki Adopt Cubana

 Wakacje to czas, gdy lubię otulać się lekkimi, pełnymi świeżości zapachami. Jedną z takich propozycji jest woda perfumowana marki Adopt o zapachu Cubana, która pojawiła się w czerwcowym boxie od marki Pure Beauty


W swojej ofercie marka Adopt posiada ponad 100 perfum, przygotowywanych w 8 różnych laboratoriach. Każdy z produktów to pełnowartościowa, wysokiej jakości woda perfumowana o wyjątkowym zapachu, zamknięta w małej, 30 ml buteleczce. Te wody perfumowane znajdziecie obecnie na półkach sklepu Rossmann, a ich pojemność sprawia, że schowamy ją do każdej torebki i pozwoli na jej używanie w każdej sytuacji. 

 


Buteleczka wody perfumowanej Cubana swoim złotym kolorem przywodzi na myśl gorące słońce i wakacyjne plaże. Mile zaskoczona jestem również ich trwałością. Perfumy potrafią utrzymać się na skórze przez kilka godzin, co jest bardzo zadowalającym efektem. Do tego posiadają bardzo ciekawą formułę, gdyż podczas aplikacji uwalnia się z ich wnętrza tysiące maleńkich, złotych drobinek, które cudownie rozświetlają skórę w promieniach słońca. 


Sam zapach idealnie pasuje na wakacyjny, beztroski czas otulając ciało słonecznymi nutami delikatnej słodkości wanilii i orzeźwiającym zapachem soczystych owoców mango i marakui. Jest to kompozycja zapachowa, która dodaje szyku i elegancji każdej kobiecie.
Ten zapach totalnie się ze mną identyfikuje i obecnie towarzyszy mi każdego letniego dnia dodając mi energii i siły do działania. 

A Wy miałyście okazję poznać wody perfumowane Adopt?

Kasia

* wpis powstał we współpracy z marką Pure Beauty

Komentarze