Latający Smerf - Wydawnictwo Egmont

Pamiętacie, jak kilka tygodni temu relacjonowałam Wam nasze wyjście na Widowisko Smerfy? 
Moja pociecha uwielbia te sympatyczne niebieskie postacie, które znamy od lat...


Obecnie Wydawnictwo Egmont  przygotowało kolejną niespodziankę dla Lubisiów tychże małych, niebieskich postaci  i dzięki temu na łamach książki "Latający Smerf" ponownie możemy przenieść się do ich krainy...


W książce znajduje się aż 5 komiksowych historyjek. W czterech z nich pojawia się okrutny Gargamel  którego podstępne działania sprowadzają się do tego, co zawsze: w końcu wyłapać wszystkie Smerfy i przyrządzić z nich jakieś smakowite danie. 


W tytułowej historii Latający Smerf wspólnie z Pracusiem konstruują samolot. Dzięki niemu pilot sprawnie wybawia Smerfetkę z rąk Gargamela. Jednak okazuje się, że on także zbudował machinę latającą. I nad wioską Smerfów ma miejsce podniebna bitwa...


Album prezentuje się okazale i jak zwykle przyciąga do siebie szerokie grono ulubieńców Smerfów. Fabuła książki prowadzona jest w ciekawy sposób i przeplata się z humorystycznymi jak i bardzo pouczającymi wydarzeniami. 


Oprawa graficzna jest imponująca i przyciąga uwagę czytelników. Nic dziwnego, skoro autorem tego wydania jest sam Peyo, zwany "Ojcem Niebieskich Skrzatów". Postacie, które z kartek papieru do nas przemawiają odzwierciedlają emocje i sprawiają, że moje dziecko nie może oderwać od nich wzroku.

Ja czekam na kolejne odsłony komiksu Smerfy... A Wy co o nich sądzicie???

Kasia 

Komentarze

Prześlij komentarz