Pomagamy jak umiemy - 3 edycja akcji Drogerii Rossmann - informacja prasowa


Trzecia edycja programu „Pomagamy jak umiemy” już wystartowała. Od 2 stycznia Klubowicze zbierają przy zakupach nowe punkty. Pod koniec roku przełożą się one na wartą 5 mln zł pomoc dla 250 instytucji. W tym roku klienci sami zdecydują, której organizacji ze swojego regionu pomogą.
Nasi pracownicy ponownie wskazali lokalne organizacje, które ich zdaniem warto wesprzeć: domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska. Jak im teraz pomóc? Wystarczy, że przy każdych zakupach klient pokaże przy kasie aplikację Rossmann PL., a my naliczymy punkty i odłożymy „cegiełkę” dla wspieranej organizacji.
Już 15 marca na naszej stronie rossmann.pl/pomagamy udostępnimy listę wszystkich organizacji, które biorą udział w tegorocznej, trzeciej już edycji naszej akcji „Pomagamy jak umiemy”. Do 28 marca posiadacze aplikacji Rossmann PL będą mogli wybrać jedną z instytucji ze swojego regionu (województwa), na którą będą przekazywane ich punkty. Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 15 marca – nic straconego: będzie miał dwa tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekażemy jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.
Dzięki naszym pracownikom, bardzo zaangażowanym w tę akcję oraz klientom, którzy chętnie pomagają w ubiegłym roku przekazaliśmy wsparcie – w postaci produktów dostępnych w Rossmannie o wartości 5 mln zł aż 222 organizacjom. W tym roku także celujemy w 5 mln zł. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam obdarować 250 instytucji.
31 października zakończymy gromadzenie punktów. Wtedy będziemy mogli policzyć na jaką kwotę poszczególne organizacje otrzymają wsparcie. Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. Planujemy, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane przez siebie produkty.Czy Wy już zdecydowaliście gdzie trafią Wasze punkty? Bo ja już tak ;)

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

 1. ja już też wybrałam.choć nie było łatwo bo chciałabym pomóc wszystkim ale niestety się nie da :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ponownie wybrałam schronisko dla zwierząt, w którym pracowałam. To taki azyl wlasciwie bez dotacji z miasta. Pomogłabym wszystkim, ale nie jestem w stanie... Jeśli ktoś chciałby wspomóc bezdomne, porzucone zwierzaki, to polecam Amicus w Głogowie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zdecydowałam się na wsparcie Domu Dziecka.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybrałam już "swoją" organizację,. Teraz pozostało zbierać punkty.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz