Spotkanie blogerek w Krakowie - 31.08.2019r.

Gdy siedzę teraz z gorącą herbatą w dłoni, a w tle tli się świeca, moje myśli znów wracają do tego wyjątkowego dnia, gdzie w gronie wspaniałych dziewczyn spotkałyśmy się świętować blogerskie pożegnanie lata...Ten ostatni dzień wakacji zaliczam do bardzo udanych! A wszystko to za sprawą cudownych dziewczyn, z którymi współorganizowałam już nie jedno wydarzenie. Nasz team jest bardzo zgrany! Czas spędzony z dziewczynami jest wyjątkowy i mimo tego, że widujemy się rzadko, nasze spotkania są zawsze wyjątkowe, pełne uśmiechu i radości...

Magiczna moc blogowania sprawia, że rozmowy przez internet, czy rozmowy telefoniczne to już za mało... Warto spotkać się na smacznej kawie i spędzić wspólnie kilka godzin dzieląc się cennymi chwilami i lepiej się poznając... W spotkaniu wzięły udział dziewczyny z blogów:

Mariola - http://www.mariolawilk.pl/
Dominika - http://www.kosmetyczneszalenstwo.pl/
Kasia - http://www.testujemykosmetyczki.pl/
Kornelia - http://www.zakatekrudej.pl/

Na naszym spotkaniu miałyśmy okazję gościć niesamowite Panie, które zapoznały nas z dobrami natury zamkniętymi w kosmetykach marki UZDROVISKO.
Uzdrovisko, czyli dobro z natury...

Ta stosunkowo młoda, ale prężnie rozwijająca się marka zaskoczyła mnie niesamowitymi doznaniami, jakie dostarczają ich kosmetyki... Podczas prezentacji marki mogłyśmy na własnej skórze poczuć ich moc, nieziemskie zapachy, wyjątkowe konsystencje i posłuchać o sile ich działania. Cudownie było wsłuchiwać się i czerpać z doświadczeń pani Ani i pani Karoliny. Każda z nas była wręcz zahipnotyzowana podczas tego wykładu, a to jest dowód na to, że jeśli robimy coś prosto z serca, to każde wypowiedziane słowo niesie za sobą tę niesamowitą energię...
Jeśli jesteście zainteresowani marką Uzdrovisko, to warto wybrać się do Drogerii Hebe, Drogerii Kontigo, czy też Drogerii Natura. Tam będziecie mogli zakosztować natury na własnej skórze ;)


Podczas rozmów, wspólnego śmiechu i chwytania chwil, które mogły nas na chwilę oderwać od rzeczywistości nie mogło zabraknąć również wspaniałych upominków, które przygotowała każda dla każdej dzięki wsparciu cudownych Partnerów tego wydarzenia  ;) 

Sądzę, że to było coś wyjątkowego, bo każda z nas włożyła swoją część w organizację tego wydarzenia i nie omieszkam sądzić, że właśnie dlatego też było ono takie wyjątkowe.

Już teraz zapraszam Was na kolejny wpis, w którym pokażę Wam jakie cudowności otrzymaliśmy od naszych Partnerów, za co serdecznie dziękuję ;) 

A ja nadal trzymając herbatę w dłoni wracam do tych wspaniałych chwil, dla których wiem, że blogowanie to coś więcej niż tylko pasja ;)

To spotkanie było mi bardzo potrzebne ;) Dziękuję dziewczyny ;) I do następnego ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz