Paleta cieni Sensique Latte Summer - Drogeria Natura

Każdy kto mnie zna, wie o tym, że mam "małego bzika" na punkcie produktów do oczu ;) Dusza artystyczna przemawia przeze mnie i ciągnie do kolorów, szaleństwa i... pięknego oka ;) Tak! Od zawsze uwielbiałam wszelkiego rodzaju cienie i ich mam najwięcej w całej pokaźnej kosmetyczce. Dlatego na widok nowości kosmetycznych od Drogerii Natura, które do mnie dotarły aż zapiszczałam z radości ;)

Kilka dni temu prezentowałam Wam nowości kosmetyczne marki KOBO Profesional, natomiast dzisiejszy wpis, chcę poświęcić świetnej palecie cieni, których kolory idealnie współgrają z jesienną kolorystyką.

PALETA SENSIQUE LATE SUMMER EYESHADOW 

została stworzona wspólnie z makijażystą Danielem Sobieśniewskim. W prostokątnej kasetce z piękną szatą graficzną skryło się 12 cieni o różnym wykończeniu. Mamy tutaj cienie matowe, metaliczne jak i połyskujące. 

To teraz pora przyjrzeć się im bliżej...Zarówno kolory jak i rodzaj wykończenia sprawia, że tą paletką można z powodzeniem wykonać każdy rodzaj makijażu. Cienie mają świetną pigmentację, świetnie się rozcierają, ich efekt można stopniować przez dokładanie kolejnych warstw, nie osypują się, a ich trwałość jest naprawdę godna podziwu!

Z tej paletki może korzystać każdy! Nawet ten, kto nie ma wprawionej ręki w wykonywaniu makijaży. Cienie w sposób płynny przenikają się, co sprawia, że każdorazowo otrzymuję inny efekt. Jest niestandardowo ale też bardzo ciekawie i twórczo ;)Gama kolorystyczna bardzo przypadła mi do gustu. Trendy obecnego sezonu zostały zamknięte właśnie w tej palecie. Jest ona po prostu wszechstronna! A co najważniejsze znajdziemy w niej wszystko to, czego potrzebujemy przy robieniu makijażu: od cieni bazowych, poprzez podbicie ich metalicznymi, czy też błyszczącymi rozświetlającymi wewnętrzny kącik, jak i tych intensywniejszych mających na celu przyciemnienie oka. 

Dla mnie jest to HIT, który odkryłam i po prostu przepadłam! 

A Wy co sądzicie o tej paletce?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz