Figle i psoty w komiksach - "Ptyś i Bill - Przygody spaniela", "Jonka, Jonek i Kleks" - Odwiedziny smoka" - Wydawnictwo Egmont

Humorystyczne komiksy, przy których każdy się zrelaksuje i poprawi sobie humor nie tylko ja lubię ;) Wspólnie z moim dzieckiem zaczytujemy się w nie,  nie tylko spędzając miło czas, ale również świetnie się przy tym bawiąc. Dziś chciałabym opowiedzieć Wam o dwóch komiksach, które pojawiły się w grudniowych nowościach Wydawnictwa Egmont."Ptyś i Bill - Przygody spaniela".

Na prawie 140 stronach komiksu, ze świetnymi ilustracjami zostały zawarte trzy oryginalne albumy. Tytułowi bohaterowie komiksu czyli chłopiec o imieniu Ptyś, który uwielbia figle i psoty oraz jego wierny przyjaciel pies - Bill o podobnym charakterze (w końcu zwierzęta podobno upodabniają się do swoich właścicieli) znów przeżywają ze sobą wiele ciekawych przygód, które przedstawione są w formie krótkich, jednostronicowych historii. Tutaj zabawa, humor i śmiech wychodzą na pierwszy plan!

"Jonka, Jonek i Kleks - Odwiedziny smoka".

To już dziewiąty tom o ekipie składającej się z trzech przyjaciół. W ich życiu znów wiele się dzieje, a większość przygód zawdzięczają Kleksowi. On to na prawdę ma fantazję i pomysły, które chce zrealizować... Od nauki fotografowania, poprzez malowanie obrazów, konstruowanie komputera, hodowli rybek a na opowiadaniu dzieciom bajek kończąc. 

Na każdej stronie komiksu znajdziemy ciekawe ilustracje z opisanymi historiami, które rozwijają wyobraźnię i wprawiają w dobry humor ;) 

Miłego dnia ;)

Kasia

Komentarze

  1. Spaniela uwielbiamy :) To jeden z naszych ulubionych komiksów.

    OdpowiedzUsuń
  2. matko uwielbiałam czytać koiksy jakod ziecka, mój ulubiony to był zdecydowanie ten z Kaczorem DOnaldem ;D

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajne komiksy, kiedyś sama lubiłam je czytać :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz