Książki, które wspierają naukę w szkole - Ale komputery! Wspaniała planeta Ziemia i jej przyroda - Wydawnictwo Egmont

Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam dwie pozycje książkowe, które na pewno poszerzają wiedzę z zakresu świata informatyki i przyrody.

Nasz synek wracając ze szkoły nie raz zadaje mi bardzo ciekawe pytania, na które mi coraz trudniej odpowiadać - i są to zazwyczaj ciekawostki ze świata wiedzy. Warto wtedy podsuwać tematycznie związane ciekawe pozycje książkowe, które nie tylko dadzą odpowiedź na nurtujące dziecko pytania, ale również poszerzają jego zakres wiedzy i informacji o nowe, nieznane dotąd fakty i ciekawostki.

"Ale komputery! Megabajtowe historie cyfrowe"

Książka ta jest przepięknie wydana, z ogromem ciekawych ilustracji i odpowiednio dobraną treścią. Opowiada nam o początkach powstania komputera, jego wyglądu i sposobu użytkowania. Na łamach swoich kartek przeprowadza nas, przez najważniejsze daty rozwoju tego urządzenia. Taka "biografia" powstania komputerów  jest bardzo ciekawą historią, pełną niebanalnych faktów, a wszystko to przedstawione zostało w sposób przystępny i interesujący. 

"ART. Wspaniała PLANETA ZIEMIA i jej przyroda"


Książka wydana w dużym formacie, w twardej oprawie zawiera ponad 120 stron informacji o całym świecie. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to przewodnik, z którym możemy podróżować wzdłuż i wszerz poznając zakamarki świata przyrody na poszczególnych kontynentach.

Książka przeznaczona jest dla starszych czytelników - od 8 lat, którzy na jej łamach poznają ciekawe i przystępnie podane fakty ze świata przyrody, dodatkowo wzmocnione ciekawymi ilustracjami.

Przeprowadzi nas ona przez charakterystykę wszystkich kontynentów, poznamy funkcjonowanie różnych ekosystemów, oraz dowiemy się wielu ciekawostek na temat organizmów żywych, ich gatunków, funkcjonowania i wpływu człowieka na przyrodę. 
Mogę śmiało powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju encyklopedia przyrody, którą warto mieć w swoim posiadaniu ;)

Kasia

Komentarze

 1. Potrzebujesz zatrudnić hakera❓ Następnie skontaktuj się z PYTHONAX✅

  Naprawdę niesamowita okazja do skontaktowania się z PYTHONAX polega na tym, że dokonany przez nas Hack nie może zostać namierzony, ponieważ każde nasze zadanie hakowania jest silnie chronione przez naszą zaporę ogniową. To tak, jakby powiedzieć, że jeśli ktoś spróbuje wyśledzić Hack, doprowadzi go do nas i zablokujemy wszystkie jego działania.

    Jesteśmy prawie niewidoczni dla władz od prawie dekady, a jeśli przejdziesz do Google PYTHONAX, tak naprawdę nie o nas wyjdzie, możesz zobaczyć tylko komentarze zrobione przez nas lub o nas.

    Kolejną niesamowitą rzeczą, z której możesz skorzystać przy zatrudnianiu naszych hakerów, jest to, że otrzymujesz Legit i najlepszą usługę hakowania, ponieważ zapewniamy Ci profesjonalnych hakerów, którzy mają specjalizacje w obszarze hakowania.
     Wykonujemy każdego hacka, używając specjalnych narzędzi hakerskich, które otrzymujemy z ciemnej sieci.

     Niektóre z oferowanych przez nas usług hakerskich to:
  ▪️ Hakowanie i klonowanie telefonów ✅
  ▪️Hakowanie komputera ✅
  ▪️ Hakowanie kont e-mail i mediów społecznościowych✅
  ▪️ Odzyskiwanie usuniętych plików✅
  ▪️ Śledzenie i znajdowanie osób ✅
  ▪️Unikanie oszustów✅
  ▪️ Wykrywanie włamań ✅
  ▪️Stealing / Kopiowanie plików i dokumentów z ograniczonych sieci i serwerów ✅
  ▪️Mnożenie Bitcoinów✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy z opcji binarnej ✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy na rynku Forex✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy opcji IQQ
  I wiele więcej......


  Niezależnie od tego, jakiej usługi hakerskiej potrzebujesz, po prostu prześlij nam e-mail na adres e-mail podany poniżej.
  pythonaxhacks@gmail.com
  pythonaxservices@gmail.com

  PYTHONAX.
  2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

  OdpowiedzUsuń
 2. A mnie interesuje obsługa informatyczna firm w Krakowie i okolicach. Nie książka, tylko fachowcy. Czy warto stawiać na nich - https://www.teleaudyt.pl/ ? Ewentualnie - jaki jest inny trafiony kierunek? Pewniaki?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz