Czarodzieje i ich dzieje, tom 2 - Wydawnictwo Egmont

Tego wydania komiksu nie mogliśmy się już doczekać...Z ogromnym entuzjazmem przyjął ją również mój syn, który uwielbia i zaczytuje się w komiksowych wydaniach. Ta niezwykła pozycja tłumaczona na kilkanaście języków przedstawia przygody znanych disnejowskich bohaterów, tyle że w zupełnie nowych rolach i w zupełnie nowym otoczeniu – w pełnym magii, legend, przygód i mitycznych stworów świecie fantasy. 

 W drugim tomie Czarodzieje i ich dzieje obserwujemy dalsze zmagania znanych bohaterów z najróżniejszymi przeciwnościami losu. Główni bohaterowie wciąż zbierają elementy wielkiej zbroi, która pozwoli ocalić Minnie i położyć kres mrocznej erze. Ale nawet powodzenie tej misji nie oznacza końca kłopotów, w głębi podziemnych jaskiń drzemie bowiem groźna pradawna istota. Jeśli się przebudzi, Miki i przyjaciele będą musieli podróżować do innych wymiarów w czasie i przestrzeni, żeby się jej przeciwstawić. A taka walka może nie do poznania odmienić oblicze świata…

Kropką nad "i" tego cudownego wydania są niesamowite grafiki pełne charakteru i emocji. Czytając komiks i przenosząc je w świat swojej wyobraźni możemy wykreować niesamowite przeżycia. Przedstawione wydarzenia posiadają liczne i zaskakujące zwroty akcji, wciągające przygody i dużą dawkę dobrego humoru.

To wydanie zachwyciło nas do reszty!

Kasia

[post sponsorowany]

Komentarze

Prześlij komentarz