Komiksu są super! - Koń by się uśmiał i Cedryk - Wydawnictwo Egmont

 Kto nie lubi się śmiać podczas czytania książek? Chyba nie ma takich osób, a jeśli treść książki wywołuje u nas chichot i świetnie się przy niej bawimy, to jest to najlepsza recenzja dla autora ;) Wydawnictwo Egmont wychodzi na przeciw swoim młodym czytelnikom i kontynuuje swoją chęć ich rozbawiania prezentując nam komediowe komiksy o których chcę Wam dzisiaj opowiedzieć.


Komiksy są super! Koń by się uśmiał. Ale jazda. Tom 1.

Jest to pierwsza część humorystycznej serii dla dzieci o niezwykłych koniach z pewnego klubu jeździeckiego. Czworonożni bohaterowie komentują życie, śmieją się z ludzi, a nawet są przesądni! Poznajemy pełen przegląd końskich charakterów – od miłych kucyków, przez pewne swej piękności klacze po dumne ogiery. Nie brakuje też pechowców, złośliwców ani brudasków. Komiks jest pełen humoru, zabawnych sytuacji i dynamicznej akcji. Czyta się go z ogromną lekkością i zainteresowaniem, a po jego przeczytaniu humor nas nie opuszcza przez jeszcze dłuuugi czas ;)

Komiksy są super! Cedryk. Ciepło, cieplej… zimno! Tom 1.

Cedryk -  to nowa seria komiksów, którą z pewnością pokochają miłośnicy "Ptysia i Billa". Opowiada on o przygodach pierwszoklasisty, który uwielbia rozrabiać i nieustannie przytrafia mu się coś ciekawego. Cedryk zawsze znajdzie sposób, żeby coś zbroić. Czasem nawet niechcący. A że pragnie szybko dorosnąć, aby imponować dziewczynom (szczególnie jednej!) i kolegom, ciągle wpada w kłopoty. Zdaje się, że skłonność do wygłupów odziedziczył po dziadku. Pierwszy tom przedstawia nam historię o staruszku, który lubi się śmiać ze wszystkiego, i o jego wnuku, który potrafi każdego rozbawić albo zdenerwować... Książka opatrzona jest świetnymi grafikami, z których z łatwością możemy odczytać emocje. Fabuła podzielona jest na krótkie scenki, które tematycznie nie są ze sobą powiązane, dlatego też książkę możemy czytać od miejsca, którą sobie wybierzemy.
 

I co sądzicie o tych wydaniach komiksów?

Kasia

[post sponsorowany]

Komentarze

Prześlij komentarz