Żel do higieny intymnej - Kompleksowa ochrona marki Iladian

 Kosmetyki do higieny intymnej dobieram bardzo ostrożnie i po dokładnej analizie, gdyż te okolice wymagają szczególnej pielęgnacji. W najnowszym pudełku od Pure Beauty - Floral Fusion znalazł się żel do higieny intymnej, który z ogromną radością przetestowałam ;)


Ten hipoalergiczny żel przeznaczony jest zarówno do ochrony przed szkodliwymi mikroorganizmami oraz podrażnieniami, jak i do pielęgnacji stref intymnych w sytuacjach wymagających dodatkowego wsparcia. Szata graficzna bardzo do mnie przemawia. Delikatność bieli w połączeniu  z odcieniem różu przykuwa wzrok, a plastikowa tuba jest bardzo wygodna w użytkowaniu i pozwala na odpowiednie dozowanie żelu. Składniki zawarte w żelu Iladian działają antybakteryjnie (wyciągi z żurawiny i lukrecji), pomagają wyeliminować dyskomfort związany z upławami – uczuciem swędzenia i nieprzyjemnym zapachem. Dodatkowo kompozycja została wzbogacona o prebiotyk, o właściwościach stymulujących korzystną mikroflorę skóry oraz o kwas mlekowy odpowiedzialny za utrzymanie właściwego pH.


 Żel ma przeźroczystą, zbitą konsystencję którą z łatwością się aplikuje i która nie spływa podczas użytkowania.
Jego działanie jest idealne! Już niewielka ilość kosmetyku pozwala na odpowiednie oczyszczenie i odświeżenie okolic intymnych. Żel jest bardzo delikatny i nie powoduje żadnych podrażnień. Co więcej - subtelnie nawilża strefę okolic intymnych i pozwala czuć się świeżo i komfortowo przez długi czas.


 A Wy miałyście możliwość poznać ten kosmetyk?

Kasia


*wpis powstał we współpracy z marką Pure Beauty

Komentarze

Prześlij komentarz