Sposób na niedzielę ;)

Witajcie,

Pogoda w Krakowie rozpieszczała dzisiaj wszystkich do granic możliwości... Słońce, ciepełko... To powody dla ruszenia się z domu i spędzenia pięknej niedzieli... No cóż - nam obecnie nie jest to dane, gdyż grypa powaliła nas na łopatki i cała moja rodzina zmaga się z 40 stopniową gorączką...

Dlatego też my spędziliśmy niedzielę w bardziej leniwy sposób, ale żeby dziecku się nie nudziło za bardzo - w przebłyskach działających lekarstw przeciwgorączkowych został wyciągnięty zestaw idealnie nadający się do wspólnej zabawy - nawet w łóżku.


Memory to gra którą mój synek uwielbia!!! Godzinami moglibyśmy się w nią bawić i nadal nie ma dość!!! Gra rozwija logiczne myślenie i zapamiętywanie... co jest bardzo ważne w tym wieku rozwojowym,  a dodatkowo uczy skupienia uwagi przez dłuższy czas...

Kolejną zabawą, którą preferuje mój maluch to puzzle. Układanie ich sprawia nam wszystkim nie lada zabawę i uciechę ;)))


Na wyciszenie warto czytać też dziecku książeczki. Mój synek od małego uwielbia, gdy czytam mu książki i nie wyobrażam sobie dnia bez tego rytuału... Nasza biblioteczka rośnie w zastraszającym tempie - i bardzo dobrze!!!
Książka to nie tylko przyjaciel, ale też lekarstwo na złe samopoczucie ;)))

Dodatkowo mam dla Was ważną informację...

18 maja podkrakowskie blogujące mamy pragną razem uczcić Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca spotykając się w Cafe Kontynenty.Jeżeli jesteś z okolic Krakowa, blogujesz  i chcesz razem ze swoją rodzinką bawić się z nami to zachęcamy do zgłoszenia.
Zgłoszenia wyślijcie na adres: wkuferku@op.pl w tytule wpisując
  ZGŁOSZENIE MAJÓWKA Z RODZINKĄ.

W treści wpisz:

1. swoje imię i nazwisko
2. link do Twojego bloga
3. imiona oraz wiek swoich dzieci
4. skąd jesteś
5. coś o sobie oraz dlaczego chciałabyś wziąć udział w spotkaniu


Na zgłoszenia czekamy do 20 marca. Lista uczestniczek (niestety ilość miejsc jest ograniczona) zostanie umieszczona do końca miesiąca.

 P.s. A Wam jak minęła niedziela???

Pozdrawiam 

LuxFly

Komentarze

 1. Ja zawsze kochałam układać puzzle :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gry planszowe i puzzle to nawet teraz lubię :D

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas niedziele leniwe ,gramy,oglądamy.

  OdpowiedzUsuń
 4. No u nas weekend się skończył na tym - https://www.teleaudyt.pl/uslugi-informatyczne/odzyskiwanie-danych/ Ale najważniejsze, że odzyskiwanie danych z dysków było możliwe. Gdybyśmy wszystko stracili, to byłaby masakra.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz