Spotkanie podkrakowskich blogujących mam - Majówka z Rodziną ;)


Dzisiaj nadeszła pora, abym opowiedziała wam o niesamowitym spotkaniu blogujących mam, w którym miałam możliwość uczestniczyć ;))) Emocje już trochę opadły, a było ich wiele, dlatego dzisiaj zapraszam Was na relację z tego poruszającego serca spotkania, którego miałam możliwość być współorganizatorką ;)))

18 maja w poniedziałek, gdy wspólnie z synkiem przekroczyliśmy próg Restauracji Cafe Kontynenty 
wiedziałam, że to spotkanie będzie wyjątkowe i niezapomniane...


Restauracja ugościła nas najlepiej jak potrafiła. Mieliśmy do dyspozycji ogromną salę z projektorem, miejsce do zabaw dla dzieci, a dodatkowo przygotowany od nich - zastawiony stół z którego mogliśmy korzystać do woli ;)


Na spotkaniu pojawiło się 10 blogujących mam ze swoimi pociechami oraz mężami. Każda wyjątkowa, pełna miłości do swoich dzieci, które swój "mały" świat postanowiły przenieść na pasję tworzenia bloga ;)


Po pierwszych zabawach, zapoznaniu się i rozmowach pojawił się pierwszy gość - uśmiechnięta, pełna ciepła i radości pani Asia z firmy United4. 


Dzięki jej obecności mogliśmy bliżej przyjrzeć się misji firmy i poznać wchodzącą na rynek nową linię kosmetyków dla mam i dzieci, które oparte sa na naturalnych składnikach, tak ważnych w prawidłowej pielęgnacji naszego ciała i naszych pociech. Linia kosmetyków MOMMY CARE jest dostępna w sklepie internetowym, ale też pod koniec maja pojawi się na półkach w kosmetycznych Drogeriach.


Kolejnym gościem był pan Maciej, przedstawiciel firmy Nepentes, który z zaangażowaniem opowiedział nam o produktach tak dobrze mi już znanych w pielęgnacji mojego dziecka i cierpliwie odpowiadał nam na wszystkie nurtujące nas pytania dotyczące problemów skórnych naszych dzieci.


Po prezentacji pana Macieja nadszedł czas na obiad i rozpakowywanie upominków którymi hojnie obdarowali nas partnerzy spotkania, za co bardzo dziękujemy ;)


Nasze dzieciaczki miały mnóstwo atrakcji do których przyłączyły się przesympatyczne Panie z firmy Katarek. To właśnie dzięki Paniom, my - mamy mogłyśmy spokojnie porozmawiać, poznać sie, a dzieci pod bacznym okiem oddawały się zabawom i radościom.

Przygotowane przez Panie muffinki stanowily pyszny deser dla każdego z nas - aż teraz cieknie mi ślinka na wspomnienie tych pyszności ;)


Kolejnym gościem spotkania była Pani z firmy Biomed, która udzieliła nam wskazówek na temat prawidłowej pielęgnacji miejsc intymnych...


Na zakończenie spotkania przyszedl czas na poznanie wlaściwości aspiratora do nosa firmy Katarek. Ja z tym produktem miałam do czynienia już od dawna i za każdym razem ratuje on nas z katarkowej opresji.
Na zakończenie spotkania odbyła się loteria prezentów, którzy zasponsorowali dla nas firmy patronujące nasze spotkanie....


oraz losowanie dwóch lalek WeGirls. Na temat lalki oraz misji firmy usłyszycie już niebawem o wiele więcej, gdyż stałam się posiadaczką jednej z nich ;) Moja chrześnica będzie zachwycona!!!... Lalki WeGirls mają swoją osobowość - jak małe dziewczynki i są do nich podobne. Niektóre noszą okulary, inne mają piegi... są to lalki po prostu naturalne. Świat lalek powstał z myślą o kształtowaniu wśród dzieci ważnych wartości - jak szacunek, troska o innych, tolerancja, empatia... a stworzona fundacja WeGirls mająca na celu zbiórkę włosów, które przeznaczone są na peruki dla dzieci chorych  - po chemioterapii czy operacjach stanowi szczytny i pełen podziwu cel.

Z tego miejsca jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestniczkom spotkania za ten piękny dzień pełen radości i uśmiechu. Dzień, w którym pasja polączyła w jednym miejscu blogerki, aby móc wzajemnie podzielić się swoimi doświadczeniami i zmotywować się do dalszego działania.

Aga

Mariola

Ewelina

Ania:

Gosia 

Karolina

Klaudia

Lidia

Teresa

oraz Ja ;)
Kasia

Z całego serca dziękuję również naszym cudownym sponsorom, którzy urozmaicili nam nasze spotkanie obdarowując wieloma prezentami, o których dowiecie się już niebawem ;)Pozdrawiam

Luxfly

Komentarze

 1. Świetny pomysł na spotkanie :) widać, że organizacja była bardzo dobra. Super :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Musiało być super, szkoda, że sie nie załapałam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo było mi miło Cie poznać. Świetne spotkanie. :)

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie było się znowu spotkać tym razem z dzieciaczkami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo miło było Cię poznać, spotkanie na prawdę baaardzo udane :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miło było się spotkać :-) Dziecko moje ciągle wspomina imprezkę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super zabawa. Widać dzieciakom bardzo się podobało. Ciekawe co by powiedziały na taki prezent https://achdzieciaki.pl/k-nex-200

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajnie, że są organizowane takie spotkania. Mogą porozmawiać dorośli oraz dzieciaki spędzają czas na fajnej zabawie. Już widzę ich radość jakby dostały do zabawy taki domek https://modino.pl/dwupoziomowy-dom-niedzwiedzia-masza-simba-9301032

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz