Lakiery idealne na wiosnę, lato, jesień i zimę - Eveline MiniMAX

Ostatnimi czasy zauroczyły mnie dwa lakiery od Eveline Cosmetics z serii miniMAX. Są to dwa odcienie, które sprawdzą się w swojej roli  każdą porą roku...


Żółty lakier o numerze 60 wtapia się kolorystycznie idealnie do wiosennych żonkili, gorącego słonecznego lata, jesiennych, opadających żółtych liści jak i mroźnej ale słonecznej zimy...Niebieski odcień lakieru o nr 64 przywodzi na myśl blask wiosennego nieba, błękitną toń morskich fal, jesienne pejzaże oraz mroźny, zimowy klimat.


Lakiery miniMAX od Eveline są od dawna moimi ulubionymi. Nie tylko uwielbiam je za rewelacyjną gamę kolorystyczną, ich wielkość - która wpasowuje się idealnie do moich wymagań, ale przede wszystkim za trwałość i efekt jaki za sobą niesie.

Pędzelki, które są stosunkowo grube idealnie sprawdzają się przy rozprowadzaniu lakieru po płytce paznokcia a ich konsystencja sprawia, że już po jednej warstwie krycie jest zadowalające. Jeszcze jedna poprawka i paznokcie są gotowe do prezentacji ;)Efekt pięknych paznokci utrzymuje się do 3 - 4 dni. Niestety moje paznokcie ostatnimi czasy są w tak opłakanym stanie, że nie odważę się na razie ich zaprezentować... Ale obiecuję, że po skończonej terapii na pewno ujrzycie te dwie perełki w swojej roli ;)

LuxFly

Komentarze

Prześlij komentarz