PartyLite - Wnetrze otulone zapachem...

Wracając do domu marzę o tym, aby wokół panował ład i porządek, a w powietrzu unosił się subtelny i przyjemny aromat... Jak z tym pierwszym postanowieniem nie zawsze mi wychodzi, to drugie mam w zasięgu dłoni dzięki PartyLite ;)


Dekoracyjne patyczki stanowią świetne rozwiązanie jako subtelny dodatek do naszych wnętrz, a przy tym dbają one o piękny aromat w naszych pomieszczeniach... Każdy patyczek wytwarzany jest z rolowanego papieru. Produkty te dostępne są w 8 wariantach zapachowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Koszt jednego zestawu (5szt.) wynosi 45,00 zł. Aromat utrzymuje się do 10 - 15 dni. Jeśli chcemy dozować intensywność zapachu, to wykorzystujemy do tego celu kilka patyczków. Dodatkowo możemy mieszać ze sobą różne warianty zapachowe otrzymując tym samym całkiem nowe i wyjątkowe aromaty... Jak możecie sami zauważyć posiadają one również nacięcia, dzięki czemu można je z łatwością dzielić na mniejsze kawałki ;)

Świetnym gadżetem, który proponuje nam firma jest mobilny odświeżacz. Jego subtelny wygląd w formie PenDrive pozwala na wykorzystanie go w przeróżnych miejscach i sytuacjach ;)Wystarczy, że połamiemy patyczki zapachowe i włożymy je do odświeżacza ;) Możemy go zabrać wszędzie, a jego przeznaczenie jest tak szerokie jak tylko pozwala na to nasza wyobraźnia... Możemy umieścić go w szafie z ubraniami, w torebce, w łazience, przy klatce nawiewu, czy też zabrać z sobą do samochodu. 
Co sądzicie o takich gadżetach zapachowych??? Ja uwielbiam i z ogromną przyjemnością wyszukuję ciekawych rozwiązań ;)

Pozdrawiam ;)

Komentarze

  1. mam. Doskonale się sprawdza i pięknie pachnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. pierwszy raz widzę na oczy, ale podoba mi się pomysł :)

    OdpowiedzUsuń
  3. A co do samochodu, to jak widzicie to - https://mobilekspert.pl/onas.php ? Takie sprawdzanie auta przed kupnem ma większy sens? Co można tak ustalić? I co da się ukryć?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz