"Hania Humorek. Najfajniejsza na świecie humorkowa księga kolorowanek i innych zabaw" - Megan McDonald

"Hania Humorek..." to książeczka stanowiąca kopalnię pomysłów dla dzieci z możliwością ich rozwiązywania. Ale nie jest to kolejne, jakże doskonale już znane mojemu synkowi szablonowe wydanie z powtarzającymi się zadaniami do wykonania... Tutaj humor przeplata się z edukacją - a przecież dobra zabawa jest najlepszym sposobem na naukę ;)


Książeczka, która kryje w sobie 64 strony humorkowych zadań do wykonania przeznaczona jest dla dzieci 8-12 lat. I rzeczywiście tak jest. Mój pierwszoklasista radzi sobie z nimi bardzo dobrze, a przy tym ma dzienną dawkę śmiechu przy rozwiązywaniu różnorodnych ćwiczeń ;)

Podczas wykonywania  zadań dzieci mają możliwość poćwiczyć spostrzegawczość, koncentrację, logiczne myślenie a także rozwinąć swoje zdolności manualne.
Z książeczką tą dzieciaki poza kolorowaniem, rozwiązują krzyżówki, wędrują po labiryntach, rozwiązują zagadki łącząc kropki, rozszyfrowują hasła itp.


Podczas wykonywania zadań mój synek oddał się bez pamięci krainie Hani Humorek i mimo to, że mogłoby się wydawać, że jest to książeczka przeznaczona dla dziewczynek, to powiem szczerze, że nic bardziej mylnego.. 

Ja jestem zauroczona tą książeczką i wiem już co dostanie moja chrześnica na zbliżające się święta ;)

Komentarze

Prześlij komentarz