Spotkanie krakowskich blogerek - 6 marca 2016r.


Nadszedł wreszcie czas na relację ze współorganizowanego Spotkania Blogerek, które odbyło się 6 marca w Krakowie. Jesteście ciekawi jak przebiegło spotkanie??? To zapraszam na relację ;)


W niedzielne popołudnie spotkałyśmy się w gronie wybranych blogerek, aby w jednym miejscu połączyć siły blogowego życia i spędzić wspólnie czas na blogowych pogaduchach face to face ;) Jest to jeden z nielicznych chwil, które pozwalają nie tylko poznać nowe osoby (choć blogi odwiedzamy każdego dnia) ale również podzielić się swoimi doświadczeniami i poznać wiele interesujących rzeczy, o których wcześniej nie miałyśmy pojęcia ;)

Nasze spotkanie odbyło się w krakowskiej Helladzie, miejscu tak znanym krakowskim blogerom i powracającym tam za każdym razem ;) - pewno to zasługa smacznego jedzenia i przyjaznego klimatu ;)

Po zapoznaniu się i wspólnych rozmowach przyszedł czas na upominki od naszych fantastycznych Partnerów Spotkania, którzy przeszli nasze najśmielsze oczekiwania i sprawili, że uśmiech zaskoczenia i radości nie schodził nam z twarzy ;)

No tak... Od których zacząć...


Na nasze spotkanie przybyła również właścicielka firmy Optima Plus która zaprezentowała nam szeroki wachlarz zastosowań naturalnych olejków eterycznych ;)Sama byłam zaskoczona ich możliwościami ;) Ale po wypróbowaniu ich wszystkich  na pewno się z Wami podzielę tymi tajnikami ;) Powiem Wam tylko jedno... Po odkręceniu tej małej buteleczki aromat olejku otulił całe pomieszczenie przepięknym zapachem... Ach...

Następnie zaszczyciły nas swoją obecnością panie z firmy Oriflame, które pozwoliły na nowo poznać przecież tak dobrze już wszystkim znaną formę. Sama nie byłam świadoma, że firma Oriflame tak poszerzyła swoje działanie - szczególnie o strefę Wellness...Miałyśmy okazję nie tylko uczestniczyć w warsztatach makijażu z ręki profesjonalnej wizażystki, ale również poddać się badaniu własnej kondycji ciała - u mnie do poprawy regularność spożywania posiłków ;) Ale za to mój wiek metaboliczny wyszedł o połowę młodszy, więc tylko się cieszyć;)Po przygotowanych atrakcjach przyszedł czas na swobodne pogaduchy... Czas upływał tak szybko, ale w wyborowym towarzystwie zawsze tak jest ;)

Ja ze swojej strony bardzo serdecznie dziękuję za te wspólne kilka godzin każdej dziewczynie z osobna - takie spotkania dodają powera do dalszego działania ;) Wspaniałym przedstawicielom firm, które zaszczyciły nas swoją obecnością i przybliżyły tajniki jakże szerokiego świata piękna oraz partnerom naszego wydarzenia, bo dzięki nim mamy możliwość doświadczenia na własnej skórze dobrodziejstw kosmetyków...
1.http://luksuszagrosze.blogspot.com/ - Kasia organizatorka
2. http://www.kosmetykiani.pl/ - Ania organizatorka
3. http://sprawdzaneipolecane.blogspot.com/ - Mariola
4. http://wkuferku.blogspot.com/ - Ewelina 
5. http://www.madziof.pl/ - Madzia
6. http://www.tbof.pl/ - Patrycja 
7. http://www.globalnie.blogspot.com/ - Karolina 
8. http://mangomania78.blogspot.com/ - MadziaDZIĘKUJĘ!!!

Kasia

Komentarze

 1. Kasiu, to my dziękujemy za cudowną atmosferę i całą resztę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że spotkanie udane :) U nas Dzień Kobiet 12 marca :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ło matko jakżem wyszła... Dzięki za spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. widzę, że spotkanie było niesamowicie udane i inspirujące :)

  OdpowiedzUsuń
 5. uśmiechnięte i zadowolone, czyli spotkanie udane :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za spotkanie :) Było rewelacyjnie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Było wspaniale - dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 8. widać, że dobrze się bawiłyście ;) idealna integracja blogerek
  tak na marginesie to w Krakowie 16-17.04. mają odbyć się targi, na moim FP istnieje możliwość wygrania 3 zaproszeń na wydarzenie, a do tego zestaw lakierów OPI

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz