Violetta - Soy Luna - Za kulisami, Moje nowe życie

Dziewczynki  w wieku szkolnym uwielbiają Violettę. Starają się podobnie ubierać jak ona... Zachowywać się... Śpiewać... Tańczyć... Mam to na porządku dziennym nie tylko w szkole, ale również moja chrześnica uwielbia Violettę. 

Dziś chciałabym pokazać Wam kilka egzemplarzy czasopisma i książkę, która przypadnie do gustu każdej fance Violetty ;)Soy Luna: Za kulisami to całkiem nowa fotograficzna opowieść o kulisach świata gwiazd nowego serialu Soy Luna, emitowanego na antenie Disney Channel. W tej chwili trzyczęściowa seria książek to wprowadzenie do świata aktorów, ale także postaci, które grają. 

Nowe pozycje sprzedają się jak świeże bułeczki, dlatego też od niedawna możemy cieszyć się książkami, które pojawiały się także podczas emisji Violetty czy Następców. Chcecie zobaczyć, co znajdziecie w środku?
 Szata graficzna książeczek bardzo przypadła mi do gustu, a co dopiero fankom Violetty. Dużo zdjęć, plakatów, nowych ciekawostek i anegdot. Dodatkowo do każdej książeczki dołączone są naklejki z bohaterami serialu co stanowi świetny dodatek i dopełnienie całej zawartości ;)

Książki są bardzo miłe dla oka, a każda z nich jest 16 stronicowa. Możecie kupić ją w cenie 13,49 zł w sklepie internetowym. Oczywiście wydawnictwem, które je wydało, było wydawnictwo Egmont.


Rozwinięcie historii Violetty świetnie obrazuje książka TINI MOJE NOWE ŻYCIE .


Violetta została znaną gwiazdą, ale popularność i bycie w centrum uwagi nie są dla niej łatwe. Plany koncertowe i napięty harmonogram niemal uniemożliwiają spotkania z Leonem, a jeszcze krąży o nim ta niewiarygodna plotka… W Violettcie rodzą się wątpliwości. Nie jest już pewna tego, co do tej pory było oczywiste. Próbując na nowo odnaleźć swoje miejsce na ziemi, jedzie na Sycylię do domu Isabelli, przyjaciółki rodziny, która wspiera młode talenty. Tam, wśród łagodnych wzgórz i cudownych gajów cytrynowych, wsłuchuje się w siebie i wreszcie poznaje… Tini! 

Książka swoją premierę w Polsce miałą 14 czerwca nadal jest rozchwytywana przez fanów Violetty. Ta 192 stronicowa książka prezentuje się niezwykle dziewczęco i ze smakiem. 

Bestselerowa książka opisuje dalsze losy międzynarodowej gwiazdy Violetty Castillo, która
po zakończeniu muzycznej edukacji rusza w trasę i rozwija się jako artystka podbijając swoim talentem cały świat. W natłoku obowiązków zaniedbuje rodzinę i przyjaciół, a szczególnie swojego ukochanego chłopaka Leona, który przebywa w Los Angeles nagrywając płytę pod okiem pięknej i utalentowanej Melanie. Zmęczona wszystkim nastolatka postanawia porzucić wszystko i udać się na Sycylię by odpocząć i poznać samą siebie...

  Książka obfituje w ogromną ilość zdjęć, które pozwalają nam wczuć się w fabułę i nastrój bohaterów. Sam tekst pisany jest lekkim piórem, zrozumiałym dla odbiorców i to w różnym zakresie wiekowym. Ważniejsze zagadnienia są podkreślone i pogrubione co sprawia, że czytelnik zwraca na nie baczniejszą uwagę. 

Książka sprawiła, że sama dałam się wciągnąć w przedstawioną historię i mino tego, że nie zdradza całej fabuły filmu stanowi świetne rozwiązanie jako wprowadzenie do ekranizacji tego filmu. I co o nich sądzicie??? 

Kasia 

Komentarze