Paletka cieni idalna na jesień i nie tylko - Freedom Makeup

Kto mnie zna, wie, że moją słabością są cienie do powiek. Jeśli miałyście styczność z marką Makeup Revolution i byłyście zadowolone z jakości i ceny, to dzisiejszy wpis powinien Was zainteresować.

Freedom Makeup to kolejna marka producentów Makeup Revolution, która tym razem ma być skierowana do bardziej profesjonalnych zadań w makijażu.


Paleta idealnie wkomponowujących się na jesień odcieni zamknięta jest w plastikowym opakowaniu. Sądzę, że kolorystyka barw będzie odpowiednia dla każdego koloru oczu. Paleta skrywa w sobie 12 połyskujących cieni o świetnej pigmentacji. Znajdziemy tu beże, złoto, róż, brązy, szarości a nawet granat. Cienie są nasycone intensywnością kolorów i są wręcz bajeczne!!! Świetnie się z nimi pracuje, a ich trwałość jest rewelacyjna!!!


Ich gama kolorystyczna daje pole do popisu naszej wyobraźni. Znajdziecie w niej nieograniczone źródło inspiracji na każdą okazję, a ich różnorodność sprawia, że nigdy się nie nudzą. Kolejnym plusem, jest cena. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale kosztują one ok. 20zł. Możecie je kupić m.in. na stronie OLADI.PL


I jak Wam się podobają?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz