Puszysty mus do ciała - Mydlarnia Cztery Szpaki

Kosmetyki naturalne coraz częściej pojawiają się w mojej pielęgnacji... A jeśli są to kosmetyki tworzone z miłością, to sukces jest murowany ;)

Przesłanie marki Cztery Szpaki bardzo mnie urzekło... Hołdujemy i będziemy hołdować zasadzie: nie używamy w naszych produktach żadnej chemii. Robimy dobre zdrowe rzeczy i cieszymy się, że możemy się nimi z Wami podzielić.

Takie podejście może wróżyć tylko sukces ;) 

W asortymencie marki znajdziecie mydła, oleje, masła i musy do ciała, peelingi, hydrolaty i wiele innych cudowności. 

Ja natomiast chciałabym opowiedzieć Wam o niesamowitym musie do ciała - Konopie i Pomarańcza
Puszysty mus do ciała skomponowany z masła shea i tłoczonych przez nas metodą na zimno olejów: kokosowego, konopnego, lnianego i oleju arganowegoOlejki eteryczne: mandarynkowy, pomarańczowy i imbirowy przywołują skojarzenie z ciepłem, słońcem i radością życia. I taki właśnie jest ten mus.Po otwarciu wieczka momentalnie otula mnie energetyzujący zapach soczystej pomarańczy. Jest to coś niesamowitego!!! Konsystencja jest również bardzo intrygująca... Jest ona niczym gęsta bita śmietana - puszysta i lekka, natomiast w zetknięciu ze skórą momentalnie się rozpuszcza  i zmienia formę na aromatyczny olejek.Efekty zauważalne są natychmiastowo. Skóra otulona samą "naturą" od razu staje się sprężysta i wygładzona. Jakby na nowo zostało tchnięte w nią nowe życie. To jest coś niesamowitego widząc tak nawilżoną i pełną witalności skórę... Powiem Wam szczerze, że bywają dni, gdy nie pamiętam o nawilżaniu mojej skóry... W tym momencie stało się to dla mnie uzależnieniem... Nie wyobrażam sobie teraz, aby o nim zapomnieć. Wręcz nie mogę się doczekać wieczoru, aby móc go na nowo poczuć na swoim ciele i otulić się soczystym aromatem świeżej pomarańczy. Jestem zakochana w tym kosmetyku i na pewno wypróbuję kolejne cudowności z asortymentu tej marki. 

Teraz nie dziwi mnie fakt, że kosmetyki marki Cztery Szpaki znikają w oka mgnieniu. Są to te kosmetyki które od siebie uzależniają... Bo mają wszystko to co najcenniejsze...

A Wy znacie tę niesamowitą Mydlarnię???

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz