Spotkanie blogerek w Krakowie - relacja cz.1

Czas spędzony z osobami, które dzielą Twoje zainteresowania i pasje jest czasem cennym i pełnym wspaniałych przeżyć... 

29 kwietnia wspólnie z Mariolą zorganizowałyśmy Spotkanie Blogerek które odbyło się w restauracji Molto Bene w CH Plaza w Krakowie.


W jednym miejscu spotkało się 10 blogerek, które postanowiły przenieść znajomość ze świata wirtualnego do rzeczywistego i spędzić ze sobą czas, aby lepiej się poznać, podzielić swoimi doświadczeniami i porozmawiać w kobiecym gronie ;)Wspólnie z Mariolą pragnęłyśmy, aby to wydarzenie zapadło długo w pamięci każdej dziewczynie i było dla nich wyjątkowe, dlatego też na spotkaniu pojawili się goście, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem przybliżyli nam bardzo istotne zagadnienia ze świata beauty.

Pierwsze wystąpienie przeprowadziła pani Izabella Wiśniewska, która jest makijażystką marki Annabelle Minerals.Poziom wykładu był po prostu mistrzowski!!! Iza jest dla mnie guru w temacie kosmetyków mineralnych. Każda z nas mogła nie tylko zapoznać się z asortymentem marki, ale również Iza udzielała nam odpowiedzi na wszystkie nasze pytania dotyczące stosowania tych produktów. Dodatkowo zostały nam zaprezentowane nowości tej marki, którymi są cienie glinkowe czy też olejki. Na zakończenie mogłyśmy podziwiać warsztat makijażu kosmetykami mineralnymi, któremu poddała jedna z uczestniczek spotkania ;)Kolejnymi gośćmi były przesympatyczne panie - Karolina i Iwona z firmy Oriflame.Ta marka znana mi od tylu lat na nowo mnie zachwyciła, a zaprezentowany asortyment firmy sprawił, że miałam wrażenie otrzymania "świeżego powiewu" ze świata kosmetyków Oriflame. Sama nagroda Glammies, którą może pochwalić się marka za stworzenie jednego z piękniejszych zapachów sądzę, że jest ich najlepszą rekomendacją i namacalnym dowodem, że Oriflame rozwija się cały czas, wciąż pozytywnie zaskakując swoimi produktami.

Ostatnim naszym gościem była przemiła pani Agnieszka reprezentująca nową i polską markę ZOJO Elixir. 


Produkty marki zamknięte w wyjątkowych opakowaniach od których nie można oderwać wzroku to ziołowe mieszanki, których zadaniem jest zadbać o nasze piękno od wewnątrz. Dostarczając naszemu organizmowi wartościowych substancji jesteśmy w stanie osiągnąć ogromne rezultaty i czuć się przy tym wspaniale i zdrowo.

Po takiej dawce wiedzy i motywacji nadszedł czas na coś dla ciała - na przepyszny obiad ;)Na sam koniec spotkania postanowiłyśmy zorganizować coś kreatywnego dla dziewczyn - a była to zabawa z hybrydami ;) Dzięki marce Hi Hybrid było to możliwe w realizacji, za co bardzo dziękujemy ;) 

Podczas warsztatów humory nas nie opuszczały ;) Wspólne "tworzenie" jest rewelacyjnym sposobem na wzajemne i  lepsze poznanie ;)

A jak podobają się Wam efekty naszych dokonań?Tych kilka wspólnie spędzonych godzin na pewno będę długo pamiętać. Uśmiechy na naszych twarzach i radość wspólnego spotkania dodatkowo napędzają nas do organizacji takich przedsięwzięć i sprawiają, że w tym co robimy kryje się wiele cudownych momentów.

Z całego serca dziękuję Marioli - za to, że zawsze mogę na nią liczyć ;)

Wszystkim uczestniczkom spotkania:


Agnieszka – http://www.agnieszkabloguje.pl/
Magda – http://mangomania78.blogspot.com/
Karolina – http://biszkopcik86.blogspot.com/
Ania- https://www.realshopaholic.pl/
Kornelia – http://www.zakatekrudej.pl/
Lidka – http://www.retromoderna.pl/
Zuza- http://www.25plusblog.pl/

oraz naszym cudownym Partnerom - bez których to wydarzenie nie byłoby takie cudowne ;)


Do zobaczenia ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz