Wieszak do przedpokoju - jaki wybraliśmy?

Wykończenie wnętrz jest tym co kobiety lubią najbardziej ;) Po pracach wykończeniowych nadchodzi czas na upiększanie wnętrz dodatkami i niebanalnymi przedmiotami. 

Nasze mieszkanie będzie wymagało jeszcze wiele czasu, aby wyglądało tak - jak marzymy. Jednak sądzę, że może i lepiej powoli, małymi kroczkami doposażać swoje wnętrza, gdyż radość urządzania będzie trwała o wiele dłużej ;)

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam niebanalny wieszak do przedpokoju, który świetnie wpisał się w kolorystykę i charakter mieszkania.

Nasze wnętrza zachowane są w stylu minimalistycznym, nowoczesnym z elementami skandynawskiego. 

Przedpokój jest utrzymany w kolorach biało - szarych, dlatego też potrzebny był pewien akcent przykuwający wzrok, ale też spełniający się w roli praktyczności. 

Nie chcieliśmy mieć żadnego napisu na wieszaku (byłoby już tego za dużo) i sądzę, że przeszłoby to bardziej w kicz. Szukałam czegoś "innego" ale prostego w formie.

Nasz wybór padł na wieszak Sticks marki Umbra (119zł)Wieszak ścienny świetnie wkomponował się w ścianę w przedpokoju swoją formą i kolorem. Wykonany został z tworzywa sztucznego i przeżyłam nie lada szok podnosząc go, gdyż jest bardzo lekki. Długość 50cm jest wystarczająca, a 5 wieszaków pozwoli umieścić na nim najważniejsze okrycia wierzchnie. 
Wieszak przyciąga wzrok i wygląda bardzo estetycznie. Jakość materiału jest bardzo dobra, ale sposób montowania mógłby być lepszy (nie na haczyki z tyłu, tylko przechodzące przez wieszak) - na pewno wtedy jego osadzenie byłoby solidniejsze. Jednak na ten moment sprawdza się on świetnie, a my jesteśmy bardzo zadowoleni z jego zakupu ;)A jak Wam się podoba?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz