Wiosenne spotkanie blogerek - relacja cz. 1

Wiosna to magiczny czas... Czas w którym wszystko budzi się do życia... Aby jeszcze bardziej naładować baterie do działania wspólnie z 6 zaprzyjaźnionymi blogerkami - Mariolą, Aldoną, Dominiką, Kornelią i Kasią postanowiłyśmy zorganizować wiosenne spotkanie blogerek. Nasze spotkania stają się dla nas pewną tradycją, o którą chcemy dbać,  gdyż nic nie zastąpi spotkań twarzą w twarz i wspólnych rozmów.


Spotkanie odbyło się w niedawno odkrytej Restauracji Siódme Niebo mieszczącej się w sercu Ruczaju, którą charakteryzują przepyszne dania, profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Jeśli będziecie w tym rejonie Krakowa, to nie możecie przejść obojętnie obok tej restauracji.


Te kilka wspólnie spędzonych godzin minęło nam bardzo szybko, ale zawsze tak jest, że w dobrym towarzystwie czas szybko płynie... Czy to nie jest cudowne, że mimo różnicy kilometrów, pośpiechu codziennego życia staramy się wygospodarować też chwilę dla nas, aby pielęgnować znajomości, które zapoczątkowały się przez Internet i mimo upływu lat nadal trwają i są bardzo cenne...

Podczas rozmów, wspólnego śmiechu i chwytania chwil nie mogło zabraknąć również wspaniałych upominków dzięki wsparciu cudownych Partnerów tego wydarzenia  ;) Z tego miejsca chciałabym serdecznie podziękować wszystkim firmom które obdarowały nas prezentami pozwalającymi poznać i przetestować nowości kosmetyczne. Już niebawem uchylę rąbka tajemnicy o ich zawartości ;)Dziękuję jeszcze raz dziewczynom za te kilka wspólnych godzin, a Was zapraszam do śledzenia bloga, bo już niebawem pojawi się kolejna część relacji.

A czy Wy uczestniczycie w takich eventach???

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz