Wyjątkowe naczynia ceramiczne tworzone z sercem - Ceramika Duet

 Będąc na etapie wykańczania swojego mieszkania, zwracam szczególną uwagę na piękne przedmioty, które nadają wyjątkowości i niepowtarzalnego charakteru. Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam wyjątkowe naczynia ceramiczne, które są prawdziwym dziełem sztuki!

Firma Ceramika Duet tworzona jest przez małżeństwo, które tworząc zgrany duet w życiu prywatnym, postanowiło przenieść swoją pasję i miłość do ceramiki dalej w świat. Przeglądając stronę aż zaniemówiłam z wrażenia. Każda powstała rzecz jest dla mnie piękna, wyjątkowa i niepowtarzalna. Gołym okiem widać w nich miłość do pięknych rzeczy, niebanalne formy i wyjątkowe barwy. Spod tak zdolnych rąk glina z domieszką szkliwa tworzy piękny świat przedmiotów - kubków, filiżanek, mis, miseczek, talerzy, pater i innych pięknych naczyń. 
Piękne i niebanalne kształty w połączeniu z kolorem niebieskim, turkusowym czy też morskim tworzy piękną i elegancką formę. Idealnie wkomponują się w każde wnętrze - nowoczesne, industrialne, modernistyczne czy klasyczne. Takie unikaty pozwalają na nowo spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość, zatrzymać się na chwilę i nabrać łyk powietrza. 

Jak cudownym doznaniem musi być wypicie kawy, czy też gorącej herbaty w takiej filiżance? W takim wyjątkowym naczyniu wszystko nabiera innego smaku, doceniania chwil i rozkoszowania się pięknem...
Jestem pod ogromnym wrażeniem dla twórców.

A Wy co sądzicie o takiej ręcznie wytwarzanej zastawie?

Kasia

 

*wpis sponsorowany

Komentarze

Prześlij komentarz