Sweet Romance zamknięty w buteleczce perfum - Adopt

Zapachy to jedna z moich miłości. Potrafią identyfikować się z moim nastrojem, przywoływać wspomnienia, osoby czy też wydarzenia... Nie wyobrażam sobie dnia bez otulenia się pasującą w danym czasie nutą zapachową, z którą się utożsamiam i która wskazuje na mój nastrój... Tak się złożyło, że w pudełeczku Pure Beauty znalazłam cudowną nowość zapachową o której dzisiaj z przyjemnością Wam opowiem.

 

Perfumy marki Adopt powstały w Grasse, we Francji w 1983 roku. W swojej ofercie marka posiada ponad 100 perfum, przygotowywanych w 8 różnych laboratoriach kierowanych przez Philippa Hardela. Philipp wraz ze swoim zespołem tworzy kompozycje bazowe, ale także autorskie, które potem produkowane są w Bordeaux. Każdy z produktów to pełnowartościowa, wysokiej jakości woda perfumowana o wyjątkowym zapachu, zamknięta w małej, 30 ml buteleczce. Te wody perfumowane znajdziecie obecnie na półkach sklepu Rossmann, a ich pojemność sprawia, że schowamy ją do każdej torebki i pozwoli na jej używanie w każdej sytuacji.


Sweet Romance to nowoczesna baśń, magiczny zapach stworzony specjalnie dla romantycznej księżniczki. Zaczarowany poprzez owocowe nuty melona, jeżyny i śliwki oraz kwiatowe akcenty różowego fiołka, białego piżma i drzewa sandałowego. Ten zapach jest subtelny, lekki i uroczy z jednej strony, aby za chwilę zaczarować nas uwodzicielskimi i wyrazistymi nutami  słodyczy i piżma. Owocowe otwarcie jest pełne radości, która przechodzi później do finalnego zakończenia mocnym akcentem piżma. 


Ten zapach totalnie się ze mną identyfikuje i obecnie towarzyszy mi każdego dnia wiosny dodając energii i siły do działania. 

A Wy miałyście okazję poznać ten zapach?

Kasia


* wpis powstał we współpracy z marką Pure Beauty

Komentarze

Prześlij komentarz