Kaczor Donald świętuje 30 lat magazynu!

 Czy wiecie, że 28 kwietnia 1994 roku ukazał się pierwszy numer polskiego wydania tego czasopisma i od razu zyskał rekordowe grono fanów? 

To najstarszy magazyn komiksowy dla dzieci istniejący na rynku polskim! Minęło tyle lat, a najśmieszniejszy kaczor świata nie przestaje zaskakiwać i wciąż ma wspaniałe poczucie humoru! Tym razem w moje ręce trafiła cudowna przesyłka, którą chcę Wam dzisiaj pokazać ;)

 

"Kaczor Donald” to czasopismo pełne humoru. W każdym numerze znajdziemy ponad 40 stron zabawnych komiksów z przygodami najśmieszniejszego kaczora na świecie i jego przyjaciół z Kaczogrodu i Myszogrodu. Nie zabraknie też przygód bogatego wujka Sknerusa, pomysłowego wynalazcy Diodaka, szczęściarza Gogusia czy niezdary Dziobasa. Prawdziwy miłośnik „Kaczora” doceni, że w tym gronie spotka śpiocha i łakomczucha Gęgula i Babcię Kaczkę, mistrzynię słodkich wypieków. Będzie też Miki i Goofy! 

W numerze 3/2024 na czytelników czeka nie lada gratka. Oprócz bieżącego numeru możemy poznać również pierwszy przedruk wydania magazynu „Kaczor Donald” . Wystarczy odwrócić czasopismo do góry nogami i czytać od końca 100 stron zwariowanych przygód, dowcipów i sztuczek! 
 

Ale to nie wszystko! W środku czasopisma znajdziemy mega konkurs – 30 nagród na 30 urodziny! Oraz prezent: zestaw 4 pranków: biegający karaluch, straszna niespodzianka, keczupowa porażka i zraniony paluch, które sprawią, że śmiechu będzie co nie miara ;)


 Dzisiaj również chcę Wam również pokazać dwa nowe tomy serii "Gigant Poleca", które sprawiają, że fani Kaczora Donalda oszaleją z radości!

Gigant Poleca. Tom 3/2024. Nautilus powraca.

Przenosimy się do roku 1878, gdzie w Paryżu trwa Wystawa Światowa, na której zgromadzili się liczni odwiedzający ciekawi najnowszych wynalazków i technologii przyszłości. Podobno krąży tam też Kapitan Nemo… Czy to możliwe, że zobaczymy okręt, który oficjalnie zatonął dekadę wcześniej? 

Czytajcie, a się dowiecie! 9 historii, w których warto zanurzyć się po uszy!
Gigant Poleca Extra. Tom 2/2024. Galaxy IV

Jak powszechnie wiadomo, a czołowi kosmolodzy dawno potwierdzili, bez kaczek jest w kosmosie dość nudno. Na szczęście dla nas wszystkich, ich międzygwiezdna energia jest niewyczerpana! Tym razem Sknerus McKwacz sprawdza unikalną technologię, która zakłada możliwość posiadania skarbca... W przestrzeni kosmicznej. Kolejny tom Galaxy to szalona galaktyka 10 śmiesznych i błyskotliwych historii!

A Wy jesteście fanami Kaczora Donalda?

Kasia


*wpis powstał we współpracy z Wydawnictwem Egmont

 

 

Komentarze