Spotkanie krakowskich blogerek - relacja cz.1Nie mogę uwierzyć, że już jesteśmy po spotkaniu… 

Cały czas widzę oczami nasz wspólny dzień, gdzie w wyborowym towarzystwie w oprawie uśmiechów, rozmów i żartów 12 dziewczyn połączyła wspólna pasja i chęć dzielenia się nią z innymi… 

A wszystko zaczęło się….

24 maja zaraz po przebudzeniu, a raczej nieprzespanej nocy z duszą na ramieniu wyskoczyłam z łóżka, a w głowie tłoczyły się myśli… 
Czy o wszystkim pamiętałam??? 
Jak to będzie wyglądało?? 
To już dziś… 

No cóż… Jako organizatorka spotkania razem z druga organizatorką - Ają i Julią, która przyszła nam z pomocą, od rana dopinałyśmy ostatnie kwestie dotyczące spotkania.

Gdy hejnał z wieży mariackiej wygrywał swoją melodię o godz.12.00 wszystkie uczestniczki spotkania udałyśmy się do pewnego miejsca, które dla dziewczyn było owiane tajemnicą…


The Secret Soap Store ugościło nas w najlepszy sposób. Pani Joanna Bogusz przywitała nas promiennym uśmiechem, a ja poczułam się jak Alicja w Krainie Czarów widząc tyle wspaniałości jakie mnie otaczały. 


Firmowy sklep TSSS mieści się w nowym pasażu Galerii Krakowskiej obok Dworca Głównego, więc jeśli jesteście w pobliżu to musicie odwiedzić to miejsce – łatwo dotrzeć, bo zapach produktów jest wyczuwalny już z daleka i przyciąga do tego urokliwego miejsca.


Tutaj dosłownie w namacalny sposób odkryjecie świat natury, piękna i wyjątkowości...

                                                                To ja razem z Ają ;)

Wybór produktów jest tak ogromny, że każdy znajdzie coś dla siebie. To właśnie tutaj możecie wąchać, dotykać a nawet próbować ;))) 
Wspaniałe chwile urozmaicił nam przepyszny tort, który przygotowała dla nas Cukiernia pod Arkadami, bo przecież słodkości nigdy nie za wiele ;) 


Smak był wyborny!!! Jeśli tylko macie chęć wypróbować przepysznych wypieków to zapraszam do Cukierni.

Następnie nasze kroki skierowały się do Alchemia od Kuchni


To docelowy punkt naszego spotkania. 
To tutaj spędziłyśmy wspólnie kilka godzin, które były tak cenne, że każda minuta utkwiła mi w pamięci…
 Pogaduszki były przeplatane prezentami od Sponsorów, za które chcę bardzo serdecznie podziękować.


Na zdjęciu od lewej - ja, Aja, Julia, Blanka - której chcę z serca podziękować, że nie odmówiła nam  zaproszenia na spotkanie oraz kawałek Klaudii ;)))
Miałyśmy okazję spotkać się osobiście z przedstawicielami kilku firm.

Na sam początek zapoznanie z produktami firmy Bioxsine... 


Profesjonalne podejście przedstawicieli sprawiło, że z oniemieniem słuchałyśmy informacji.
 
Kolejnym przedstawicielem była Pani z Maroko Sklep.


To właśnie dzięki niej poczułam marokański klimat, który na chwilę został przeniesiony do Alchemii… Czarne mydło, olej arganowy, glinki i inne produkty, które znane są ze swoich zbawiennych właściwości zostały nam zaprezentowane i w namacalny przez nas sposób wypróbowane…


Natomiast pan Maciek - przedstawiciel firmy Iwostin przybliżył nam misję marki oraz w ciekawy sposób przekazał nam informacje na temat produktów.


Po zakończonych prezentacjach miały miejsce rozmowy,degustacje i wspólne spędzanie czasu, choć dla mnie było go o wiele za mało...
 Na koniec dzięki hojności Zosi, która oddała swoje osobiste kosmetyki na licytację na zacny cel – pomoc dla kotka chorego na białaczkę...


Oprócz licytacji poprosiłyśmy dziewczyny, aby każda z nich przyniosła coś dla innych zwierzaczków, które są w potrzebie... I w ten sposób uzbierałyśmy ok. 50 kg karmy oraz zabawki ;)

To był wspaniały dzień, który utkwił mi głęboko w pamięci… To dzięki Wam spełniło się moje kolejne marzenie jako organizatorki...


 A oto i nasza szczęśliwa gromadka - Ewelina, Kornelia, Basia, Julia, Aja, Aneta, Justyna, Klaudia, Magda, Zosia, Blanka i kawałek mnie ;)

Dziękuję dziewczyny za każdy uśmiech, dobre słowo, miły gest i że towarzyszyłyście nam w tym dniu. 

Przedstawicielom firm dziękuje za przybycie, które wzbogaciło nasze spotkanie a wszystkim firmom za zasponsorowanie upominków.


Już niedługo pojawi się 2 część relacji z krakowskiego spotkania blogerek… Ja dzisiaj wypełniona szczęściem i radością życzę Wam udanego tygodnia!!!!

Komentarze

 1. Dziękuję za to spotkanie! :* Podziwiam Was za całą organizację i dopięcie wszystkiego, wyszło idealnie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję ;))) Bardzo mi miło bo własnie na tym mi zależało...

   Usuń
 2. Było superaśnie :D Organizatorki na medal <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klaudia!!! I uczestniczki też ;))) Mi już Ciebie brakuje ;)

   Usuń
 3. Spotkanie było cudne! Organizacja genialna normalnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać:). Spisałyście się na medal! Organizacja na 100% :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Blanka cała przyjemność po mojej stronie ;))) Dziękuję, że bylaś ;))

   Usuń
 6. Pamiętajcie, że prowadzenie bloga to też przede wszystkim jest biznes i praca dla wielu osób. I czy w wielu sytuacjach nie prościej byłoby jednak skorzystać sobie z doradztwa biznesowego? Wiem, że wiele osób się na nie decyduje z tego względu, że takie doradztwo każdemu może wiele zaoferować i przede wszystkim pomóc w najważniejszych kwestiach. Często firmy oferujące doradztwo podatkowe poszerzają swoje usługi o dodatki, które również są ważne. Korzystajcie!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz