Książki z wyjątkową dedykacją - Wydawnictwo HELIOS

Od pierwszych dni życia mojego dziecka książki stały się naszym nierozłącznym elementem codziennego dnia jak i wieczornego rytuału zasypiania...

Minęło już kilka lat, a tradycja codziennego czytania książek jest  nadal żywa w naszym małym, codziennym, rodzinnym świecie...

Nic też dziwnego, że przez tyle lat ilość przeczytanych książek była nie do zliczenia. Każdy z naszej rodziny wie, że jednym z trafionych prezentów, które zawsze będą cieszyły duszę jest właśnie książka...

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam dwie pozycje książkowe Wydawnictwa Helios które zrobiły na nas bardzo pozytywne wrażenie ;)))


Nawet nie wiecie, jakie było moje ogromne zdziwienie, gdy po otworzeniu pierwszych stron książek natknęłam się na osobistą dedykację - stworzoną z myślą o mojej osobie ;)))

Do tej pory uśmiecham się, gdy po raz kolejny po nie sięgam i widzę książkę, która jest przeznaczona dla mnie...

Pierwsza pozycja "KURZE PLOTKI" to kolejna książka wydana na potrzeby programu edukacyjnego "MYŚLIWI - DZIECIOM, DZIECI - ZWIERZĘTOM" Jej celem jest przekazanie najmłodszym czytelnikom wiedzy na temat bażanta i kuropatwy, w tym wskazanie zagrożeń czyhających na te dwa gatunki ze strony człowieka.Książka w twardej oprawie o wymiarach A4 przybliża świat kuropatw i bażantów. Bogate ilustracje przykuwają uwagę dziecka, a treść wierszy jest dostosowana do poziomu rozumienia przez młodych słuchaczy.

Na ostatnich stronach książki można przeczytać ważne informacje z życia tych gatunków...


Druga pozycję wydawniczą stanowi książka pt. Zwierzaki". Jest to nowość w ofercie Wydawnictwa HELIOS. Książka dostarcza niecodziennej rozrywki, ucząc przy tym jak można bawić się słowami, podziwiając ich dobór.

Książka wzbogacona o ilustracje, które zostały wykonane ręcznie przez Jacka Puzio przy użyciu ołówka, kredek i farb co stanowi kolejny mocny punkt dla tych pozycji wydawniczych.


Pełne humoru wiersze przyczyniły się do tego, że moje dziecko za każdym razem po przeczytaniu swoich ulubionych pozycji m.in. wiersz "Bez jaj" zaśmiewa się do łez i kończy przygodę z książką pełen dobrych wrażeń i czkawki ;)))

Uważam, że taka książka jest też świetnym pomysłem na zakończenie przedszkola czy też roku szkolnego dla dzieci. Za kilkanaście lat z sentymentem można po nią sięgać wspominając dawne czasy dzieciństwa...


LuxFly

Komentarze

  1. Kiedyś, jak będę matką chciałabym zaszczepić w dziecku miłość do książek:)

    OdpowiedzUsuń
  2. szkoda, że ilustracje takie nieładne :(

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz