Pielęgnacja włosów - Timotei with Jericho Rose, Lśniacy blask

Ostatnio dużo u mnie na blogu o pielęgnacji ;) Pojawił się już post o pielęgnacji twarzy - TUTAJ, pielęgnacji ciała - TUTAJ i TU, to dzisiaj nadeszła pora na kilka słów o dwóch produktach do pielęgnacji włosów...


Kosmetyki Timotei zawsze lubiłam i byłam z nich zadowolona. Jeśli miałabym powiedzieć kilka słów z czym mi się kojarzą, to bez chwili zastanowienia powiedziałabym, że z delikatnością, świeżością i lekkością, bo właśnie te 3 cechy zawsze towarzyszyły mi podczas użytkowania produktów tej firmy.
A jak spisuje się seria Timotei with Jericho Rose, Lśniacy blask?Szampon zamknięty w 250 ml przeźroczystym opakowaniu, gdzie w środku znajduje się lekko różowa, gęsta i żelowa konsystencja bardzo mi odpowiada. Po nałożeniu na włosy pieni się i skutecznie je oczyszcza.


Zapach jest cudowny!!! Mogłabym mieć perfumy o takiej świeżej, kwiatowej nucie ;) Szkoda tylko, że tak szybko się ulatnia i nie czuć go po spłukaniu, gdyż podczas mycia wyobrażam sobie romantyczny spacer po plaży... We dwoje... Wiatr... I nasze twarze otulone tym aromatem...


Szampon bardzo dobrze oczyszcza moje włosy, nie obciąża ich. Włosy są świeże przez dłuższy czas, a dodatkowo jest łagodny dla skóry głowy. Co do efektu - Lśniący blask podchodziłam trochę sceptycznie. Jednak zmieniło się to, gdy zauważyłam różnicę w wyglądzie moich włosów, ich kondycji i blasku jaki od nich bije.

Odżywka Timotei ma natomiast białą, pół gęstą konsystencję, która nie ucieka pomiędzy palcami. Zapach również bardzo mi odpowiada, więc mówię mu TAK. A jak działanie???Odżywka sprawia, że włosy z łatwością się rozczesują, są aksamitne i wygładzone. Widzę też ogromną różnicę co do ich wyglądu, a mianowicie nadania moim włosom połysku. W letnie dni słońce potrafi wysuszać włosy, przez co stały się one suche, płowe i bez wyrazu. Po każdym myciu sięgam po tą odżywkę i bardzo odpowiada mi jej działanie. Koniec z niesfornymi włosami. Są one nawilżone, gładkie i lśniące.Warto pamiętać tylko o jednym... Aby nie przesadzić z ilością nakładanej odżywki, gdyż wtedy włosy szybciej się przetłuszczają i są obciążone. Na moje włosy wystarcza niewielka ilość odżywki, przez co jest ona bardzo wydajna i dna jeszcze nie widać ;)))

A jakie Wy polecacie produkty do włosów???

Zapraszam Was również na trwające ROZDANIE na Facebook ;)))

Wystarczy tylko, że:

1. Polubisz FB - Elier Polska - https://www.facebook.com/elierpolska?fref=ts
2. Polubisz FB - https://www.facebook.com/pages/Luksuszagroszeblogspotcom/159408360911498
3. Udostępnisz zdjęcie konkursowe
4. Zaprosisz znajomych do wspólnej zabawy ;)))

LuxFly

Komentarze

Prześlij komentarz