Biała Perła - System 5 dni - Wybielanie zębów ;)

Witajcie ;)

Nie było mnie kilka dni, ale już do Was wracam i dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o rezultatach wybielania zębów w ciągu 5 dni. Złożyło się to idealnie z moimi wizytami u stomatologa, więc postaram się fachowo Wam opowiedzieć o moich spostrzeżeniach.Biała Perła® PLUS SYSTEM 5 DNI to profesjonalna kuracja wybielająca zęby w warunkach domowych oparta o nowoczesną, 1-fazową formułę wybielania oksydacyjnego zębów, która umożliwia wybielenie głębokich przebarwień oraz enzymy, które zapewniają oczyszczenie z powierzchniowych nalotów na szkliwie.
Biała Perła® PLUS SYSTEM 5 DNI umożliwia wybielanie zębów aż do 8 odcieni w krótkim czasie (5-14 dni) poprzez aplikację żelu w indywidualnie formowanych aplikatorach (nakładkach).

W skład zestawu wchodzą:

Swoją przygodę z wybielaniem rozpoczęłam oczywiście od przeczytania Instrukcji i przygotowania dostępnych aplikatorów do użytkowania. Aplikatory należało zanurzyć w gorącej 80 stopniowej wodzie na ok. 5 sekund, a następnie dopasować do układy zębów. Dobrze, że w pudełku są 3 sztuki, gdyż w moim przypadku pierwszy aplikator został przeze mnie w nieumiejętny sposób potraktowany - ale pierwsze koty za płoty i z kolejnymi już się wszystko udało ;)


Przed rozpoczęciem kuracji wybielającej należy umyć zęby dołączoną do zestawu pastą, która jest bardzo delikatna, ziołowa i ma na celu oczyszczenie zębów z nalotu i usunięciu zanieczyszczeń. Pasta zawiera w swoim składzie fluor, który nie tylko przygotowuje zęby do wybielania, ale również chroni je podczas kuracji. Następnie wyciskamy ok. 1 ml żelu wybielającego do aplikatora i rozprowadzamy go równomiernie przy użyciu szpatułki.
Żel ma gęstą konsystencję o dosyć słodkawym smaku. Mogę wysunąć stwierdzenie, że jest delikatny, bo ani nie podrażnił moich dziąseł, a nawet przy połknięciu go (co zdarzało mi się za każdym razem) nie wywołał żadnych skutków ubocznych ;)

Aplikator z żelem należy pozostawić na zębach przez ok. 20 min. co było zbawienne dla domowników (w końcu mieli chwilę spokoju), ale dla mnie czas dłużył się niebłagalnie. Moja pociecha oczywiście w tym czasie miała do mnie milion pytań i ogromną frajdą było dla niego to, że nie mogłam mu na nie odpowiedzieć tylko na migi mu pokazywałam ;)))


 Po upływie czasu należy zdjąć aplikator i szczotkować zęby przez ok. 30 sekund z pozostałością żelu wybielającego. Następnie należy dokładnie wypłukać jamę ustną wodą. 

Na sam koniec pozostaje użycie płynu do płukania po wybielaniu.


Płyn do płukania jest dla mnie stosunkowo ostry. Zapach ma bardzo intensywny, miętowy i dla mnie był niestety za mocny. 

Całkowity czas wybielania powinien być powtarzany 2 razy dziennie przez 5 - 14 dni - w zależności od potrzeb. Ja stosowałam go przez 8 dni i uzyskałam zadowalający efekt. Moje zęby wybieliły się o 2 stopnie. Myślałam, że jego działanie będzie bardziej widoczne, ale i tak widzę różnicę ;)

Jest to pewna alternatywa dla kuracji w gabinecie stomatologicznym, którą  można samemu wykonać w zaciszu domu i dopasować do swojego terminarza ;) Wygoda i łatwość użytkowania jest kolejnym walorem na plus. 

Cała kuracja to koszt 60zł. A ja teraz cieszę się zdrowym i odśnieżonym efektem ;)


Czy znacie ten sposób wybielania zębów???

Całuję 

LuxFly

Komentarze

 1. Dla mnie aplikator był strasznie nie wygodny, mimo, że postępowałam zgodnie z instrukcją:( dlatego nie byłam w stanie przeprowadzić systemu wybielania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś używałam właśnie takiego żelu, ale nie pamiętam jakiej firmy, efekt był, chyba też o 2 odcienie, Twoje ząbki bardzo ładnie się prezentują :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że jesteś zadowolona z efektu. :) Fajnie, że jest taki naturalny, bez przesadzania. Niestety osoby, które mają mocne przebarwienia na zębach, powinny udać się do specjalisty, bo tego typu produkty mogą nie dać równie dobrego efektu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brak skutków ubocznych i widoczny efekt to chyba najważniejsze rzeczy. Widać, że u Ciebie problem przebarwień nie był aż tak poważny, skoro takie wybielające substancje pomogły. :) Mimo wszystko trzeba jednak z nimi uważać, bo często prowadzą do nadwrażliwości.

  OdpowiedzUsuń
 5. a co z martwym zębem, czy da się taki wybielić?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz