Prezent na I Komunię Świętą

Maj to miesiąc, gdzie uroczystości pierwszokomunijne zbliżają się wielkimi krokami.
Tak się składa, że w tym roku moja chrześnica przystępuje do I Komunii Świętej, a ja już swój prezent komunijny mam skompletowany...


O głównym prezencie, który przygotowałam dla mojej chrześnicy nie będę pisać. Po ustaleniach z Rodzicami mojego pierwszokomunijnego Aniołka sądzę, że będzie bardzo zadowolona. Jednak ja chciałam jeszcze dodać coś od nas, co zostanie dla niej jako pamiątka od cioci ;)

No cóż... Tutaj było już trudniej... Łańcuszek - został podarowany przez Rodziców, kolczyki - od dziadków, dlatego ja jako dodatek do głównego prezentu postanowiłam podarować jej zegarek pierwszokomunijny.

Oj tak... Jestem tradycjonalistką i gdy zobaczyłam na stronie Dom Czasu zegarek, który wygląda identycznie jak mój, który dostałam też na swoją I Komunię Świętą te kilkanaście lat temu nie mogłam się oprzeć pokusie, aby taki sam nie zakupić mojej chrześnicy ;)Przesyłka dotarła do mnie w przeciągu kilku dni. Wszystko odbyło się sprawnie i bez jakichkolwiek problemów. Sam zegarek został zapakowany w etui w kształcie serca, który pięknie się prezentuje ;)


Do tego postanowiłam sprezentować jej również Album pierwszokomunijny Wydawnictwa Siedmiogród.

Zarówno oprawa jak i zawartość bardzo przypadła mi do gustu. Na łamach kartek albumu znajdziemy miejsce nie tylko na utrwalenie wspomnień z tego wyjątkowego dnia, ale również dodatkowe sentencje, opowiadania i myśli, które głęboko wzruszają...


A jakie Wy macie pomysły na taki wyjątkowy Dzień???

Komentarze

Prześlij komentarz