Nowości kosmetyczne Bielenda - recenzja

Kosmetyki marki Bielenda    nie pozwalają się nudzić. Co rusz pojawiają się kolejne nowości, które po wypróbowaniu stają się ulubieńcami na kolejne miesiące ;) 

Podobnie też było i tym razem...


Około miesiąc temu na Instagramie pokazywałam Wam niespodziankę od marki Bielenda. Moje trio pozwoliło się cieszyć nieskazitelnie czystą cerą i zadbanym ciałem...

Płyn micelarny - Ekspert czystej skóry był już mi znany - KLIK,  ale na jego widok bardzo się ucieszyłam, gdyż właśnie skończył mi się zapas produktów oczyszczających ;) Natomiast nawilżający żel do mycia twarzy z tej samej serii jeszcze nie miałam przyjemności wcześniej uzywać.


Wersja nawilżająca nadaje się do każdego rodzaju cery. Jak sami możecie zauważyć, zamknięty on jest w poręcznej tubce o 150 ml pojemności. Podczas użytkowania naszym oczom ukazuje się stosunkowo gęsta formuła żelu, której niewielka ilość pozwala na staranne i precyzyjne oczyszczenie cery. Cały zabieg umila mi przyjemna, świeża i delikatna woń, która potęguje uczucie świeżości i sprawia, że cera po jego użyciu jest krystalicznie czysta.Sama nazwa kosmetyku nie jest wyssana z palca. Jako ekspert czystej cery spisuje się w swojej roli nienagannie. Podczas użytkowania nie podrażnia oczu, a ze zmyciem makijażu radzi sobie perfekcyjnie. Dodatkowo wyczuwalna jest różnica w porównaniu do innych żeli oczyszczających. W tym przypadku skóra twarzy jest delikatnie nawilżona... Nie wchodzi w grę uczucie ściągnięcia czy wysuszenia cery. W swoim zadaniu do spełnienia ten kosmetyk spisuje się wzorowo. Po jego zastosowaniu skóra jest oczyszczoną, odświeżona i delikatnie nawilżona... Cóż chcieć więcej?

Brawo Bielenda za takie kosmetyki!!!

Kasia ;)

Komentarze

Prześlij komentarz