Tomek i Ekspres? My Little Pony? - dla dzieci wszystko co najlepsze...

Gdy odwiedzam moich najbliższych i wracam do rodzinnych stron, gdzie mieszka moja chrześnica i jej braciszek - nie mogło by zabraknąć dla nich prezentu w postaci książki ;)

Tym razem Wydawnictwo Egmont znów podsyła świetne rozwiązanie w postaci książki - teczki dostosowanej do upodobań dzieciaczków...

Nic też dziwnego, że moimi wybrańcami stał się Tomek oraz uwielbiane przez dziewczynki - kucyki Pony ;)


Książeczki z poręcznymi uchwytami świetnie sprawdziły się w swoim przeznaczeniu. Kolorowe i barwne ilustracje, ciekawe historie głównych bohaterów sprawiły, że dzieci gdzieś zniknęły i oddały się światu książki...Ale to jeszcze nie wszystko!!! Do teczki - książeczki przyczepiona jest mała niespodzianka w postaci zabawki z ulubionym bohaterem ;)

Same książki nie pozwalają się nudzić... Przeplatanie barwnych ilustracji z ciekawym tekstem pozwala przenieść się w świat bohaterów...Oprócz tego w książce znajdują się miejsca na naklejki, których jest aż 2 strony!!! Dzieci przepadają za takimi rozwiązaniami i same podczas czytania dopowiadają nazwy, które widoczne są na naklejkach ;) Jest to świetna metoda przygotowująca do wspólnego czytania ;)Rewelacyjny pomysł dla dzieci, który podbija serca małych czytelników ;) Jestem zauroczona...Kasia ;)

Komentarze