Bo piękny uśmiech to podstawa!!! - BRAUN Oral B Genius 8000

Kochani,

Na moim Instagramie pochwaliłam się, że zostałam wybrana do Grona Ambasadorów testujących nową szczoteczkę Oral B GENIUS 8000.

Ja bardzo sobie cenię higienę jamy ustnej. Dla mnie jest to wizytówka każdego człowieka i nie ma nic ważniejszego od zdrowych i pięknych zębów, dlatego też sama regularnie chodzę do dentysty i dbam o zęby najlepiej jak potrafię.

Elektryczna szczoteczka BRAUN Oral B GENIUS 8000 jest dla mnie idealnym rozwiązaniem i pewnością, że mój uśmiech od tej pory będzie jeszcze piękniejszy ;)


 Szczoteczka Oral-B Genius 8000 została zaprojektowana tak, aby skuteczniej dbać o Twoje zęby i dziąsła. Szczoteczka elektryczna może być połączona za pomocą Bluetooth ze specjalną aplikacją Oral-B w telefonie, aby przekazać Ci informacje w czasie rzeczywistym na temat Twojego mycia zębów. Aplikacja pomoże w przestrzeganiu zalecanego czasu szczotkowania zębów, a zaawansowana technologia pomoże w równomiernym umyciu całej jamy ustnej.


W zestawie znajduje się: Szczoteczka Oral-B Genius 8000, dwie książeczki z instrukcją obsługi, etui podróżne Smart, stacja akumulatorowa, uchwyt na smartfona, 3 końcówki wymienne CrossAction, Sensitive oraz 3DWhite, pudełko do przechowywania końcówek.

Główną zaletą tej szczoteczki jest dla mnie fakt, że szczoteczka wykrywa i rozpoznaje, które obszary jamy ustnej są szczotkowane. Aplikacja rozpoznaje je za pomocą specjalnych, wbudowanych w szczoteczkę czujników połączonych z telefonem.

Doskonale sama zdaję sobie sprawę, że nie zawsze zwykła szczoteczka dociera do wszystkich zakamarków naszego uzębienia. Teraz mam pewność, że zęby są oczyszczone od wszelakich zanieczyszczeń i są zadbane w najlepszy sposób.


Kolejną moją bolączką były częste krwawienia dziąseł, przez zbyt mocny nacisk szczoteczki podczas mycia zębów. Nie wiem, czemu w psychice człowieka istnieje takie skojarzenie - im mocniej szczotkuję zęby, tym bardziej myślę, że są dokładniej umyte - a to jest bardzo zgubne. Teraz mam pewność, że szczotkuję zęby z odpowiednim naciskiem, dzięki zastosowaniu specjalnego systemu ochronnego w szczoteczce, który chroni przed nadmiernym naciskiem - problem z dziąsłami??? To już przeszłość ;)


Szczoteczka Oral B GENIUS 8000 ma jeszcze kilka bardzo ciekawych opcji m.in. wytrzymały akumulator, który pozwala na użytkowanie szczoteczki nawet do 12 dni!!! A zamieszczone w zestawie poręczne etui pozwala zabrać ją ze sobą w każdą podróż - nawet pod namiot, czy na biwak, bez konieczności dostępu do elektryczności ;)

Szczoteczka posiada aż 5 trybów pracy (tryb czyszczenia codziennego, tryb pielęgnacji dziąseł, tryb delikatnego czyszczenia, tryb wybielania oraz tryb profesjonalnego czyszczenia) - każdy może dostosować go według własnych potrzeb i uznania, a specjalna konstrukcja końcówki otacza każdy ząb doskonale czyszcząc nawet trudnodostępne miejsca, co sprawia, że jest w stanie usunąć nawet 100% więcej płytki nazębnej niż klasyczna szczoteczka manualna.

Dodatkowo posiada kilka tzw "bajerów" przy czym mnie zaintrygowały m.in. technologia Bluetooth. Specjalna aplikacja Oral-B posiada indywidualny program szczotkowania zębów wraz z instrukcją jak prawidłowo je myć. Pobiera się aplikację Oral-B na smartfon i podłącza ją za pomocą Bluetooth ze swoją elektryczną szczoteczką do zębów, i już poprawiamy swoje nawyki szczotkowania ;)

Dla mnie ta szczoteczka to mistrzostwo świata!!!

a Wy co o niej sądzicie???

Kasia

Komentarze

  1. No cóż mogę rzec, nie miałam więc i raczej o niej nic nie powiem ;) Niestety nie udało mi się testować, a szkoda bo byłam ciekawa ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałam okazji testować, ale czytałam już o niej kilka recenzji i każda z nich była pozytywna, więc musi sprawować się naprawdę świetnie! Myślisz, że szczoteczka soniczna sprawdza się lepiej?

    OdpowiedzUsuń
  3. Właściwa higiena i pielęgnacja, a do tego regularne wizyty u stomatologa. Ja ostatnio dostałam namiar na dentysta łęczna , jakość i zakres ich usług jest na najwyższym poziomie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz